Spor kültürümüz neden bu kadar az? Çok fazla genç nüfusuna sahibiz ama sporcu yetişmiyor. Neden sizce?

Erkeklerde futbol kızlardada fitness haricinde çok az sporcu var piyasada.Spor hayatimizda olmasi gerekirken biz tembellk yapiyoruz.Öyle degil mi sizcede?

Güncellemeler:
Birde kisiden kaynakli olamaz mi bizim spor yapmamiza engel olacak bir durum var mi? Biz istedikten sonra yapariz. Ben yillardir yapiyorum.

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• 12 yıldır futbol basketbol voleybol sporla uğraşıyorum ağırlıklı olarak futbol oyle bir nesiliz ki ne dışarda sokaklarda top oynayacak alanlar kaldı nede kocaman mutluluklarımız herşey bilgisiyar tablet telefon olmuş bunlarda daha çok cazip geliyor heveslerini artıracak hiç bir şey yok dışarıyı sevdirecek bir neden de yok yaz kış demeden koştururduk sokaklarda ben oyle sevdim futbolu oyle buyudum işte halbuki bir suru spor okulları var boş kalan çogu kapatılan sporla buyumek şart disiplini ogretiyor başta iyi kişiliği ogretiyor ama şimdi herşey ellerimizin altındaki teknoloji

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Üşengeç olduğumuz için

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Devlet yeterli desteği sağlamıyor. anca futbol ve at yarışı.
    gençler yarışmalara katılırken atıyorum şehirler arası şampiyonalarda tüm masrafı ceplerinden karşılıyorlar.
    koskoca boks tarihinde dünya ringlerinde bizi temsil eden bir kişi çiktı şimdiye kadar. bu bir utanç kaynağıdır. Spora teşvik 0

0|0
    0|0
  • Spor ve sporcu yetiştirmek kültür işidir. Kültürün hiçbir yönünün olmadığı bu memlekette doğru düzgün sporcu yetişmez.

0|0
    0|0
  • Hyr üLkenin fiziksel olarak spora yatkın olmamasından kaynaklanıyor gerçekten iyi bir sporcu yetiştircek genetiğe bilme ve mental güce shaip değiliz o yuzden sporcularımızda hep bir eksik oluyor

0|0
    0|0
  • bir binanın temeli zayıf olursa yıkılır

0|0
    0|0
  • Dar kafalıyız

0|0
    0|0
Yükleniyor...