Kizlar ve erkekler maksimun kac kg BENCH PRESS kaldirabilirsiniz?

Kizlar ve erkekler maksimun kac kg BENCH PRESS kaldirabilirsiniz? Ben maksimun 115 kaldiriyorum 2 tekrar ya siz?

0|0
05

En İyi Erkek Görüşü

• 100 falandır heralde hiç denemedim

0|0
    0|0
    • Hic denemediysen 60 falan belki hic denemeden nasil bu kadar iddiali olabiliyorsun ben yillardir spor yapiyorum

• 1.5 yil kickbox yapiyosun nasil hic denemedin bench pressi ya siz nasil gucleniyosunuz?

• Bize hocamız öyle şeyler yaptırmıyor valla Bizim orda bir tane var oda 50 kg falandir heralde kickboks ta reflex, dayanınıklılık ve hız ön plandadır

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 4

• Bar 12 kilo 45 +45 102 110 arasi yaparim diye dusunuyorum 82 kiloyle 4 set 6 tekrar yapiyorum hic basmadim kac yaparim diye

0|0
    0|0
  • şu an 135 civarı 6 tekrar ama diİmden dolayı 2.5 aydır iyi idman yapmıyorum 145 150 ye cıkar 2 aya

0|0
    0|0
    • 135 6 tekrar mi makinede degil dimi serbest agirlik? Idmansiz halinle 2 ayda 10-15 kg arttiriyorsan helal olsun hangi sporu yapiyosun?

• Kacinci yilin? Senden bazi konulda yardim alabilir miyim mesaj yoluyla?

• Hıhım tabi yardım ederim biliyosuNki hemen vucut 150 160 kilolara cıkamıyor 3 4 ay sonra anca o kıvama gelirim 6ncı senem bu sporda buarada lise 2 sınıfta başladım ama hep doğru ve düzgün calıstım cok faha iyi ılduğum yıllarda oldu biliyosun inaan vucudu değişiyo hep aynı kalmıyo bunda en büyük etmen beslenme ne yiyosan osundur 6 senem felan sporda bu 2009 gibi başladım 15 16 yaşında felan

• Ne olduğu hakkında aydınlatırsan mutlu edersin

0|0
    0|0
  • 70 kg 3 set 5 ayda sporu önceden yapıyordum bıraktım

0|0
    0|0
Yükleniyor...