Kizlar ve erkekler maksimun kac kg BENCH PRESS kaldirabilirsiniz?

Kizlar ve erkekler maksimun kac kg BENCH PRESS kaldirabilirsiniz? Ben maksimun 115 kaldiriyorum 2 tekrar ya siz?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• 100 falandır heralde hiç denemedim

0|0
    0|0
    • Hic denemediysen 60 falan belki hic denemeden nasil bu kadar iddiali olabiliyorsun ben yillardir spor yapiyorum

• 1.5 yil kickbox yapiyosun nasil hic denemedin bench pressi ya siz nasil gucleniyosunuz?

• Bize hocamız öyle şeyler yaptırmıyor valla Bizim orda bir tane var oda 50 kg falandir heralde kickboks ta reflex, dayanınıklılık ve hız ön plandadır

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Bar 12 kilo 45 +45 102 110 arasi yaparim diye dusunuyorum 82 kiloyle 4 set 6 tekrar yapiyorum hic basmadim kac yaparim diye

0|0
    0|0
  • şu an 135 civarı 6 tekrar ama diİmden dolayı 2.5 aydır iyi idman yapmıyorum 145 150 ye cıkar 2 aya

0|0
    0|0
    • 135 6 tekrar mi makinede degil dimi serbest agirlik? Idmansiz halinle 2 ayda 10-15 kg arttiriyorsan helal olsun hangi sporu yapiyosun?

• Kacinci yilin? Senden bazi konulda yardim alabilir miyim mesaj yoluyla?

• Hıhım tabi yardım ederim biliyosuNki hemen vucut 150 160 kilolara cıkamıyor 3 4 ay sonra anca o kıvama gelirim 6ncı senem bu sporda buarada lise 2 sınıfta başladım ama hep doğru ve düzgün calıstım cok faha iyi ılduğum yıllarda oldu biliyosun inaan vucudu değişiyo hep aynı kalmıyo bunda en büyük etmen beslenme ne yiyosan osundur 6 senem felan sporda bu 2009 gibi başladım 15 16 yaşında felan

• 70 kg 3 set 5 ayda sporu önceden yapıyordum bıraktım

0|0
    0|0
  • Ne olduğu hakkında aydınlatırsan mutlu edersin

0|0
    0|0
Yükleniyor...