Teklif ettim ne olduğunu anlamadım.

selam arkadaşlar ben kız ardaşıma teklif etmeye karar verdim gittim çiçekçiden bir gül aldım ve dershane kapısının önünde onun gelmesini bekledim geldiğinde ona sana bişey dicem biraz gelirmisin dedim geldi söle dedi ben konuşamadım heyecandan galiba kendisi anladı sonra gülü verdim çıkma teklifimi etcen dedi evet dedim ifadesi değişerek gülü hemen çantasına attı ve ben iyi duymadım ama galiba kendi kendine bende daha iyi var dedi ve yürüdü bende arkasından gitti parmaklarıyla gözlerine bastırdı ve eliyle yüzüne hava yapmaya başladı.sonra ben kndi sırasının önndki sırada oturdum konşadık dershane çıkışı otobüse binecekken yetiştim ve nereye gidiyorsun dedim eve gidiyorum dedi aynı otobüse bindik bulmaca çzmeye başladı ben oturduğum yerden kalkıp yanına oturdum eve giincefadc mesaj atarsın dedim belki geçmm dedi bende orda indim acaba cevabı ne ?

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• kız bedavadan gülü atmış çantaya koymuş.Cevapta şu :HAYIR

0|0
    0|0
  • Bende daha iyisi mi var dedi? Kullanıyor resmen ya. Vazgeç bence, cevabı hayır olacak muhtemelen. Evet derse bile sıkılıp ayrılacaktırr :/

0|1
    0|0
    • evet öyle bişe dedi sessizce kendi kendine

• tamam sağol

• rica ederim :)

• yazdigindan bi bok anlamadim..

0|0
    0|0
  • Hayır demişşş :(

0|0
    0|0
  • kız ne demiş ? hiç bişe anlamadm :S

0|0
    0|0
  • bak o kızı sıktırr et yoksa kullanılırsn

0|0
    0|0
  • ya bırak allahın küstahını bir de cevap vermeden gidiyor

0|0
    0|0
    • bende suç bendemi diye düşündüm konuşamadım diye filan?

• he oldu saçmalama ne suçu olcak sende

ama kızın bir yerleri kalkmış öyle gözüküyor

Erkekler Ne Diyor 7

• ortak snn nasıl bir türkçen var anlamadım anladığım kadarıyla söleyim snn sorununu bizler değil Haydar Dümen çözer sen ona yaz ona ;)

0|0
    0|0
  • Elinde gülle gidersen böyle bekletir, ceptesin hafız

Bekleticek

0|0
    0|0
  • kusura bakmada kız arkadaşın aptal biraz.ya hayır de yada evet ne uğraştırıyosun dime. peşini brakma elde edersin onu

0|0
    0|0
  • Hiç bişey anlamadım

0|0
    0|0
  • Git gülü geri iste, başka birine verirsin o zilliye mi kaldın birader :D

0|0
    0|0
  • seni ezmiş

0|0
    0|0
  • halbu ki sen kollarına atlamasını bekliyordun di mi.hata yapmak da iyidir