Okuduğunuz kişisel gelişim kitaplarının etkisinde ne kadar kalıyorsunuz?

okudugunuz kişisel gelişim kitaplarının yaşam kalitemizi yükselttiği aşikar fakat ne kadar sonra bu etki ortadan kalkıyor?

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• hiç bir etkisi olmadı diyen arkadaşlar neye göre demişler bilmiyorum. ama bence cok işe yarıyor. hayatımda neredeyse 180 C lik bir dönme oldu diyebilirim. rutin hayatımı aştım. ve mutluyum :).

her kişisel gelişim kitaplarının yararlı olduğunu maalesef söyliyemem. ama sana tavsiyem türk yazarlardan Mümin Sekman hariç okumaman.

Türkiyeye kişisel gelişim yeni geldiği için daha pek ilerlememiş ama yabancılardan istersen

Tony Buzan (kişisel gelişimin babası olarak adlandırılır ayrıca İngiltere beyin vakfının genel müdürüdür)

Anthony Robbins

Dale Carnegie

OSHO

Bu yazarların kitaplarını okumanı tavsiye ederim :) (Özellikle : Başarı hakkında istersen Mümin Sekman.

Hafıza geliştirme konusunda istersen Tony Buzan

Psikolojik gelişim için Osho'yu tavsiye ederim :)

1|0
    0|0
    • ve tabi şunuda söylemek gerekir eğer düzgün bir şekilde okursan bir ömür boyu etkisi sürer diye düşünüyorum :)

• çok merci :)) bende hastalık noktasında mümin babayı iyi tanıyorum da ecnebilerden tavsiyelerini takip edicem teşekkür ederim

• teşekkürler :)

Kızlar Ne Diyor 6

• Bugüne kadar tonla kişisel gelişim kitabı gördüm, okudum hiçbirini ciddiye almadım ki zaten hep aynı şeyleri aynı yollarla söylüyorlar.

Sadece bir kitap dikkate değerdi o da şimdi başucu kitabım çünkü amacı sadece öğüt verip sizi değiştirmek değil.

Kişisel gelişim kitapları kendiniz olur der, bir dahaki sayfada ise bir şeyi değiştirmenizi söyler.

S*ktir et kitabı bana hiç de öyle gelmedi.

Tamam, senin bir şeyleri değiştirmen gerektiğini söylüyor, bunun dışında bu değişiklikleri kendin olmaktan vazgeçmeden yapabileceğini de ekliyor.

Yazarıyla gerçekte tanışma imkanım olmasını çok isterdim...

0|0
    0|0
  • okuyup, gaza gelip, okuduklarıma göre davranıp, herkesi şaşırtıp dolayısıyla mutsuz oluyordum. artık okumuyorum pek:)

0|0
    0|0
    • nasıl yani herkes şaşırdığında neden mutsuz oluyodun ki ?

• peki konu benim şu anda yaşadığım bazı olaylarla ilgili olduğu için merak ettim

teşekkürler :)

• yanlış yönlendirmek istemem sadece benim yaşadıklarım böyle oldu:) rica ederim ne demek

• o tür kitapların hepsinn yararlı olduğunu düşünmüyorum. çok fazla kişisel gelişim kitabı okudun ama en güzeli "secret" idi. bu kitabı okuduktan sonra başka kişisel gelişim kitabı okuyamadım açıkçası hepsi sığ geldi bana.

0|0
    0|0
  • hiç bi etkisi olmadı bana.hem de çok dikkatle okuyodum not bile tutuyodum ama şuan sorsalar bi kelime bile hatırlamıyorum.

0|0
    0|0
  • En sevmedigim kitap türlerinden.

Tam anlamıyla psikolojik alchemy.

0|1
    0|0
  • 2 hafta sürüyor en etkilisi sonrası pert :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• o kitapların bilimsel bir yanı yok okunmaması daha iyi başkasının kafasında kurduğu hayatı içinizde yaşamayın kafana göre yaşa yani ona göre değil neysen osundur ki yapılan araştırmalar sonucuda bu kanıtlanmıştır kişisel gelişim kitapları o kadar çoğaldıki insanlar üzerinde bir tehdit yaratıyor

0|0
    0|0
  • satıs amaclı para tuzakları..

0|0
    0|0
  • Okuduğun kitaba göre değişiyor.Dale Carnegie benim hayatımı değiştirdi mesela.

0|0
    0|0
  • Kişisel gelişim kitaplarına inanmıyorum; bunlaru yazan insanları bire bir tanımadıktan sonra hiçbirine de bakacağımı sanmam.

0|0
    0|0
  • sorun burada zaten kitabı okuduktan sonra uygulamaya geçmede, geç davranıyoruz gelişmeye açık bırakmıyoruz kendimizi. ahmet şerif izgören hocanın kitaplarını okuduktan sonra bu sorunu aşabilirsiniz.

0|0
    0|0
  • Yatip kalktiktan sonra unutuyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...