Bu bölgesel yağ yakma ile yarıyor mu?

Sporla bölgesel yağ yakma işe yarıyor mu arkadaşlar yoksa yürüyüşle daha mı iyi kilo verilir ? Ben haftada 3 gün karın çalışıyorum ama tık yok gibi sanki ya . bir çok uzman bölgesel yok diyor bir bilginiz var mı?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bölgesel yağ yakma diye bir şey yoktur. 6 aydır bunu anlatıyorum ama dilime tüy bitti. Sen parmağını sallasan bile vücut nereden yağ yakmak isterse oradan yağ yakar. Sadece bazı egzersizlerle belli bir bölgeyi sıkılaştırıp o bölgenin kas oranını artırabilirsin. Göbekli bir adam günde 10 bin mekik çeksin o göbekteki yağı yakmadığı sürece karın kası çıkmaz.

2|0
    0|0
    • Ee bu Göbek nasıl gidicek? Aslında çok aşırı yok ama dik durunca güzel biraz eğileyim iğrenç bir görünüm ve zamanında diyet yaptığından dolayı vücudum diyete cevap vermiyor artık nasıl zayıflaycam

• Koşu, yürümek, bisiklet. Daha doğrusu cardio. Yani yağ yakıcı hareketler yapacaksın. Sen şimdi bırak karın hareketlerini. Ya spor slaonuna gidiyorsun oradaki hoca sana program vermedi mi? Önce yağ oranını düşür zaten kas hatları meydana çıkar. Tabi kızlar da çıkmıyor ama inceldiğini farkedeceksin. En iyi yağ yakma koşudur. Hatta yüzmek daha iyidir fakat spor salınu dediğin için şuanlık senin için en iyisi koşu bandı ve bisiklet.

• Hayır ben salona girmiyorum ve gitmiştim ve hoca bölgesel verdi aynı zamanda 5 kilo fazlam olmasına rağmen çok ağır hareketler verdi spordan soğuyarak ayrıldım salondan

Erkekler Ne Diyor 3

• Bölgesel erime yok ta.. Karın bölgesi zor eriyen yağdır.. ben bisiklet sürerek yag oranimi dengede tutuyorum.. Ama karin bolgesinde ki yaglari yok etmek için önce beslenmeyi duzene sokmak gerekiyor..

0|0
    0|0
  • bölgesel yağ yakımı pek mümkün değil ama yürüyerekde yağ bitmez.

0|0
    0|0
  • sadece karın yakıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kaç haftadır çalışıyorsun?

0|0
    0|0
    • 4 haftadır yani incelme var ama orantılı yani popomda da var bacaklarımda da o da diyet yaptığım için sanırsam

• Spor kendini asla 1 ayda göstermez. Biraz zaman 2 ay kadar. Bu arada çoğu kişi yürüyerek bölgesel kilo veriyor.

• basenimi nasıl eritecem ya

• Bölgesel artı kardiyo çalışmalısın

0|0
    0|0
Yükleniyor...