Çok utangaç biriyim, birinin benden hoşlandığını nerden anlarım?

Benim pek bu işlerle alakam yok o yüzden yardımınıza ihtiyacım var

Çok utangaç biriyim ve şimdiye kadar da hiç sevgilim olmadı etrafıma bakamıyorum da birinin benden hoşlandığını nerden anlarım ? Hep arkadaşlarım söylerler bu çocuk senden hoşlanıyor diye ben anlayamıyorum bile. Ama artık rahatsız olmaya başladım bu durumdan normal arkadaş olarak gördüğüm birinin benden hoşlandığını anlayamamam sinirimi bozuyor

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• anlaman nınne onemı var. hıssettıgın anda cocuga sen mı teklıf edeceksın? bekle senden hoslanan varsa gelır konusur zaten :D

0|0
    0|0
    • hayır ama en azından arkadaşım benden hoşlanıyorsa farkına varıp mesafe koyabileyim istiyorum

• dıger arkadaslarının ıcınde en cok sana ılgı gosterıyosa fılan saf saf bakıyosa yada dıger bır bakısla heralde ole olur.

• tatlım merak etme sen normal bir insansın sorun aslında diğerlerinde kendini rahatsız edecek hiç birşey yok bu durumda

0|0
    0|0
  • ben senin gibi kızlardan hoşlanırım. utangaç kızların ayrı bir çekiciliği var. soruna gelince seninle konuşurken kekeleyerek konuşur. sürekli yanında durmaya çalışır. senin ihtiyaçlarını gidermeye çalışır.

0|0
    0|0
  • hakikaten nadide bi insansın. senin gibiler çok az artık. e arkadaş kaldır biraz kafanı hoşlanan erkeklerin büyük çoğunluğu saçmalar, gereksiz sahiplenme pozisyonuna girer (örn: sana soğuk su- dondurma yok sonra boğazın ağrıyo gibi)

0|0
    0|0
    • ben mi kafamı kaldırayım ? çok zor o .. özellikle yabancılara karşı çok utangaç oluyorum ama teşekkür ederim :)

• neden kaldıramayasın ki? tamam utangaçsın ama en azından dene bi gittikçe daha kolay olacak görüceksin :D

• Bosver biz anliyoruz da ne oluyor paso acı cekiyoruz bulasma bence

0|0
    0|0
  • Boşver kızım ya, anlasan ne olacak sanki? Arkadaş kalman en iyisi. En azından yıpranmazsın.

0|0
    0|0
  • çirkinsen ole olur bende aynı dertten muzdarbim.

1|0
    0|0
    • resimdeki senmisin?

• kızım çirkin değilsen neyden utanıyosun güzelliğindenmi :D?

• onu bilmiyorum işte karşı cinsten çok utanıyorum ama bunun görünüşümle neden alakası olsun ki ? Öyle olsaydı sadece karşı cinsten değil kendi cinsimden de utanırdım :S hem zaten sorunum utanmak da değil aslında anlayamıyorum karşı tarafı. Bir arkadaşım vardı daha doğrusu arkadaş olarak gördüğüm biri vardı kanka derdim hatta ama geldi bana benden hoşlandığını söyledi şok oldum resmen 40 yıl düşünsem aklıma gelmezdi ama diğer arkadaşlarım da diyorlardı hoşlanıyor diye ben saçmalamayın diyordum

• Müzeliksin valla dünyadaki saf kızların soyu tükeniyo gittikçe, boşver bozma hiç kendini :)

0|1
    0|0
  • bir kere göz göze gelmen yeterlidir.

0|0
    0|0
  • benimle evlenir misin ;)

0|0
    0|0
  • sende sıkıntı var kanma hıc bıseyee boyle orjınal geldın orjınal gıt derım bana gore

0|0
    0|0
  • yaa çık gözünün önüne oryantel dans yap adam mest olursa anla ki hoşlanıyor:Dd

0|0
    0|0
  • senin böcüğün ölmüş

0|0
    0|0
  • bende senın gıbı kızlardan hoslanıyorum :(

0|0
    0|0
  • Bende öyleyim tek değilsin , emin ol bizim gibi binlercesi var :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• aynı durumdayız :P

0|1
    0|0
  • demek ki hoşlanmıyorlar demek ki arkadaşlarının kuruntusu o

0|0
    0|1
    • yanlış anlatmışım galiba... Bu bana hep olur örneğin arkadaş olarak gördüğüm biri benden hoşlandığını söyledi az önce çok şaşırdım arkadaşlarım söylerdi de inanmazdım bunun gibi şeyler işte

• biz buna kısaca salağa yatmak diyoruz.birçok kişi böyle yapar.senin gibi.anlamazlıktan gelir.ben de öyle yapıyorum.çünkü benden hoşlansınlar istemiyorum.bi de başına dert alacan.boşveeerr.böyle daha iyi.hem nasıl anlamıyorsun ya.insanın sevdiğine baktığıyla başka birine baktığı farklı oluyor.farkediyor yani.ama devam et böyle.daha iyi oluyor böyle.boşver kimseye bakma.utangaçlık iyi bişey değil ama yine de bu devirde iyidir yani

0|0
    0|1
  • sende anormalik var :) yazık

0|0
    0|3
Yükleniyor...