Bunca yapılana rağmen affeder misiniz !

Bir sevgi düşünün ki O'nun için hayatınızdaki herşeyden vazgeçmişssiniz kariyer, itibar, dostlar, işiniz, çevreniz kısacası herşey.

O ise ortada hiçbir şey yokken çekmiş gitmiş sıkıntılı dönemler yaşanmış bir araya gelebilme çabaları döneminde. Bazı kısımlar mahkemeye intikal etmiş ve hep siz haklısınız davalardan hep hapis cezaları almışlar ama ertelenmiş, şimdi yeni davalarınız var ve bu sefer aldıkları cezalar ertelenmeyecek hapis yatacaklar.

Şimdi sorum şu size bu şahıs ve ailesi herşeye rağmen affedilmelimi yoksa herkes yaptığını cezasını çekmelimi.

Bu sitede bulunan insanların tavsiyelerini bekliyorum herkese teşekkürler..

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• nefretim,aşkımı aştıysa affetmezdim. Hakeden hakettiğiyle muamele görmeli.

0|0
    0|0
    • Nefret evet haklısınız ama insan sevdiğinden nasıl nefret edebilir ki böylede bir durum var.

• ooff offfff sadece offf geriye kalan koca bir hiç...

Kızlar Ne Diyor 5

• Suçlu kimse cezasını çekmeli, suçsuzsa ama ceza alıyorsa affedilir.

0|0
    0|0
  • herkes cezasını çekmeli ama şöyle bir durum var yargısız infaz olmaz...

0|0
    0|0
  • bunu neden yazıyorsun? Affeder sevgilisi affetmez sorulacak sorumu kalmadı?

0|0
    0|0
    • sen istersen soruyu tekrar bi oku.

• neyse senin zihinsel problemlerin var galiba senle uğraşamayacağım sana son mesajım..

• kısmen bildin senin özürlülüğünden kendime pay biçtim ;) çok etkilendim çooook

• seviyorsam problem olmazdı.

0|0
    0|0
  • olay ayrıntılarını anlatmamışsın olayın büyüklüğünü falan ama bence herkes ha ettiğini çekmelii

0|0
    0|0
    • Olayın detayları çok uzun olacağı için anlatmadım ama küçük ve basit olsaydı zaten mahkemelerden ceza almazlardı.

Erkekler Ne Diyor 1

• sıze karsımı bısı yaptılar ... yoksa baskasına mı ? ayrılmama sebebınız tam olarak ney?

0|0
    0|0
    • Tabiki bana karşı başkalarına yapmak istediler ama beceremediler..

Yükleniyor...