Gece uykunuzu kaçıran yaşadığınız son olay nedir?

başlık açık : gece uykunuzu kaçıran, yatağın içinde dönüp durşuğunuz keşke şöyle yapsaydım ya da yapmasaydım yahut meraktan dolayı gözünüze uyku girmesine engel olan en son yasasığınız olay nedir ?

0|0
8|11

En İyi Kız Görüşü

• Trafikte sinirlenmiştim... Bende sinirimi son ses şarkı açarak yenmeye çalıştım .. Sonra yolda giderken affedersiniz ama hödük'ün teki kediyi ezdi :(( Kediyi arabama aldım.. Veterinere yetişemeden öldü:.. Onu ezen plakayı almadıgım ıcın ıcım ıcımı yediii.

1|0
    0|0
    • offf anlatmayın böyle şeyler içim kötü oluyor ya çok seviyorum hayvanları ben :(

• bende seviyorum hatta bu yüzden çook sakinleştiriciler yediğim oldu.. Kedilerim öldüğünde...

Kızlar Ne Diyor 7

• en son dün gece ...gözüme uyku girmedi dönüp durdum .. taşınmalımıyım taşınmamalımıyım , yalnızlıkmı ?ev arkadaşımı ? hangisini seçsem uygulasam . Sabah olmak bilmedi :((

0|0
    0|0
  • yakınım birine duyduğum büyük büyük büyükkkk güvensizlik. bir anda tüm güvenimi kaybetti, unutamayacım bir kötü anı yaşadım. 4 gündür gözlerime uyku girmedi. girmiyor da,

1|0
    0|0
  • Kızkardeşım e ıkı gun ulaşamadım...

0|0
    0|0
  • Fazla sorumluluk almam gelecek kaygısı.

0|0
    0|0
  • en son okullar kapanmadan önce "ona açılsam mı" diye düşünüyordum. sonra vazgeçtim ve rahat uyumaya başlaım ama dün bir kara sinek uyutmadı benii :@

0|0
    0|0
  • bu sıralar siyaset ve dış devletlere kafayı taktım..yatağa girdiğimde çeçenistan filistin afganistan israil endonezya başta olmak üzere netten araştırmalar yapıyorum :)

0|0
    0|0
  • Dün gece. Telefon bekledim gelmedi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Yurtdışındayken babamın ameliyat haberi.

0|0
    0|0

• Uyuyordum i*ne güvenlik aradı, işyeri yanıyor deyince yataktan fırladım sonra şaka, şaka dedi uykumun içine etti :)

0|0
    0|0
  • Bi arkadaşımın kalbini kırdım sonra neden böyle yaptım diye içim içimi yedi

0|0
    0|0
  • kız arkadaşımın beni aldatmış olması uyumadan önce aklıma geliyor kendime yediremiyorum deliriyorum yatağın için de

0|0
    0|0
  • Gelecek kaygısı yedi bitirdi beni. Kaç zamandır ne kafam rahat ne de uykularım kaliteli.

0|0
    0|0
  • trafikte kapıştığım o adamın ağzını burnunu kırsaydım keşke...

0|0
    0|0
  • çok var çok : )

0|0
    0|0
  • Beynimi kanatan abuk subuk sorular.

Neden, Nasıla girince cıkamıyorum. sigara yakmam gerekıyor. Uykudan bıle kalkıyorum.

0|0
    0|0
  • gün içerisinde yaptığım hatalar aklıma gelince :)

0|0
    0|0
  • geceni bir vakt-i tavanda siyah bir adam gölgesi görmem.

0|0
    0|0
  • kredi kartı borcum

0|0
    0|0
Yükleniyor...