Sevmediğiniz insanlarla görüşmek zorunda kalsanız nasıl davranırsınız?

20 senelik arkadaşımın doğum günü kutlaması var bugün. Cluba gitcez ama onun kız arkadaşlarını hiçmi hiç sevmiyorum. hepsi Zara da çalışan kıyafet delisi kendini beğenmiş zilliler burunları havada. Sırf onun gönlü olsun diye bende gidiyorum. Geçen senelerde kızlar bana iri ve uzun boylu olduğumdan aman bu da ne gibi bakışlar atmıştır. arkamdan konuştuklarını bile duydum seviyemi indirmedim.

Böyle kızlarla bu gece nasıl bas etçem birde üstelik uzun kalmak zorundayım arabam yok eve kaçayım takside çok pahalı olur.

Şimdiden moralim bozuk hiç gidesim yok.

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Sevmediğim insanlarla aynı ortamda bulunmam zaten çok nadir ki sanırım böyle durumlar bunu zorunlu kılar o yüzden arkadasın için orda olucaksın ve kimseyi takmıycaksın keyfine bakıcaksın ortak arkadasınız falanda mı yok sohbet edicek birielrini bulursun mutlaka diye düşünüyorum o kadar büyütme kafanda bence böyle düşünürsen gecen kabusa döner

0|0
    0|0
    • arkadasim genelde o tarz bir kiza olustu onlarin vaktigi olmadigi zaman beni aradigini bilirim ortak bir arkadasimiz var oda gelmiyor iste

• Dediğim gibi çok büyütme gözünde sen eğlenmene bak boşver 2.3. kişileri

Erkekler Ne Diyor 3

• Yer ve mekanı söyle bizim taksici hayri ağabeyi arayım aldırayım seni:)

Şaka bir yana da illa gitmek zorunda değilsin. Arkadaşın kırılmasın diye de gideceksen eğer tlefon geldi deyip çıkabilirsin erkenden. Başka da yapacak bir şey yok.

0|0
    0|0
  • sktir et hacı ya ne takıyon onları..

0|0
    0|0
  • seviye tartışmalarını sevmem ama onlar gibi davranıp kendini korumak zorundasın ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...