Kick box mu box mu yoksa başka bir şeymi?

Kick box mu box mu yoksa başka bir şeymi? Sokak dövüşü için en ideal hangisi

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Muay thai yapıyorum öneririm fakat bizden önce sokağa en yakın gelen şey mma yani karma dövüş sanatı ayaktayken muay thai uygulanır yerdeyken güreş ve bjj yaparlar

0|0
    0|0
    • Muay thai ne kadar sürede öğrenilir ortalama

• Eğer düzenli gider antrenman kaçırmazsan 5-6 ayda özgüvenin yerine gelir salonda sparringlere kapışmalara başlarsın 1 küsür yılda da savunma sanatı bilmeyen birçok kişiyi rahat indirirsin fakat zaten mesele sıradan kişileri dövmek değil kendi seviyendekilerle musabakalara çıkabilmek olur onu da o zaman anlarsın

• Eyv kardeşim

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 9

• Kick box iyidir.

0|0
    0|0
  • box da sadece yumruklar , diğerinde herşey dahil. diğerini seç

0|0
    0|0
  • Kicbox ama Muay Tai i derim arasinda fark yok ben bir dovuscuyum ama Muay Tai Dirsek ve diz var kilinca girmek var yptutma var kickboxta bunlar yok o yuzden muay tai derim

0|0
    0|0
  • Dostum kick box yaptım geçirdiğim kaza nedeniyle ara vermek zorunda kaldım. Tavsiye ederim her yönden faydasını görürsün

0|0
    0|0
    • Peki taşekkur edrm ne kadar sürede öğrenirim

• Herşey kafada biter karşındakinin zaafını bildikten sonra en güçlü adam bile olsa devirirsin. Mesela burın hassas bölgedir kafanı kullan ;)

• istediğin kadar spor yap itin teki geçer karşına sokar piçaa basar kurşunu boşver sporu kafayı geliştir

1|0
    0|0
  • Hepsi hikaye Muay Tai git en sağlamı o

0|0
    0|0
  • Kick box idealdir

0|0
    0|0
  • folklor mk oyun oynamayı ögren az

0|0
    0|1
  • Mixed Martial Arts. Diğer dövüş sporlarına benzemez kendileri.

https://www.youtube.com/watch?v=fHXspSbQHVg

0|0
    0|0
Yükleniyor...