Spor salonuna gittikçe alınan kilo?

tam 2 haftadır spor salonuna gidiyorum kollarım gelişti fark ediliyor kilom 84 tü 86 ya çıktı vücudum gerildi az bişey boyum 177 bu arada sizce normalmi diyette yapıyorum

0|1
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Kas yapıyorsun galiba ondan. Kas kütlen arttığı için tartıda fazla çıkıyorsun

0|0
    0|0
    • geçen 86 dan 100 e çıkmıştım salonda antrenmandan sonra

• istersen bir doktora gidip sor belki hormonal problemin vardır

• bir kere gittim bana dedi zayıflaran bile vücudun iri kalır kemiklerin yapın çok iri dedi bana

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• boy kilo oranın ne bro, bir de kilo alırken yağlanmadan yani kas yaparak alıyorsan elbette faydalı, ama iki haftada iki kilo kas inşa edilebilir mi onu sanmıyorum açıkcası.

0|0
    0|0
    • boy 177 kilo 84 tü 86 oldu ekmek günlük 4 dilim bimin kepekli ekmeği yumurta günde 2 domete 2 peynir bir dilim tavuk 100 gram şeker 4 adet küp şekeri çay 3 bardak

• dostum aynı boydayız, bende 2 haftadır falan spor yapıyorum, 82 dim 80 oldum, sabah genelde yumurta beyazı yemeye çalışıyorum şekersiz çayla beraber, 4 yumurta beyazı falan
      öğlen okulda ne varsa yiyorum işte 0 ekmek, ya da yarım ekmek döner yersem ekmeği öyle yemiş oluyorum, akşam da yurtta ne varsa işte ağırlık olarak tavuklu ya da etli yemekleri yemeye çalışıyorum, bak nohut fasulye benzeri yemekler yersen sularını içme mesela tanelerini ye sadece, çünkü suyunda yağı da olur yemeğin.
      Şekeri bire düşür 4 çok, kilo vermek isteyen adamın en büyük düşmanıdır şeker,
      Spor programını atarsan benimkiyle karşılaştırarak bir fikirde bulunabilirim.

• mesaj atabilirsen konuşalım

• Kilon fazla az yee

0|0
    0|0
Yükleniyor...