Erkek arkadaşımın ailesi çalışan gelin istemiyor. Sevgili için göze alınır mı?

uzun süren bi ilişkimiz var ancak erkek arkadaşımın ailesi çalışan gelin istemezmiş.ben üni. deyim güzel bir bölümüm iyi bir derecem var istesem yüksek lisans bile yapabilirim ama ne yazık ki erkek arkadaşım olmaz diyor(ailesi yüzünden).ben seni beslerim ne gerek var diyor.yaklaşık 3 yıldır birlikteyiz ve birbirimize çok aşığız ben onun için göze alıyorum ama çevremdekiler emeğine yazık değil mi falan diyor :( değmez mi sizce yaptığım yanlış mı?

Güncellemeler:
pardon şöyle bi durumda var sölemeyi unuttum.işimi evde yapma durumumda var şirketlerrle anlaşarak yani evde çalışabilirm ona izin veriyor.bende son çare onu kabul ettim.

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• su an birliktemisiniz ayrımısınız ? su an boyle dusunebılır ama ılerde kabul eder mrk etme ilişkini aşkını bunun ıcın bozmak cok salakca olur cok pisman olur cok uzulursun... o aşkına sahip cıkmak ıcın bole dusunmus... sende askına sahipp cık... ben cok uuzuldumm sız uzulmeyın kardeslerim... bu gunlerı bulamassınız...

0|0
    0|0
    • birlikteyiz zaten çok zorladım o kabul etti ama ailesi hayyata kabul etmezmiş işte

• ya kızım sen ailesini boş ver :) aile nereye kadar... siz evlendıgınızde her sey yoluna girer... ha bu arada... şöyle biş yapman lazım... soğuk davran.. rahatsız oldun konular dan sebeb... cok samimi olma bi süre... ondan sogudugunu dusunsun... seni kaybetme korkusu olussun ıcınde onun...

• tamam inş. yoluna girrer.

• tahsilin var iyi bir kariyer elde edebilirsin. gidebildiğin yere kadar oku. sevgi bi zaman sonra ölüyor. seni bırakmıyacağı ne malum? bırakırsa ortada kalırsın. sana anlayıs göstermiyorsa sende ona anlayıs gösterme

0|0
    0|0
    • yok ya ALLAH korusun sanmıyorum ama yine bırakırsa bi gün diplomam elimde olacak yine ama bilmiyorum

• iyi biri maşallah kıymetimi biliyor oda üni.de müh okuyr zaten son senesi inş.

• ben sadece sana fikrimi söyedim, erkek ne kadar eve bakarsa baksın, herşeyi göz önüne alman lazım. kendi ayaklarınında üstünde durabilmen lazım.

• nasıl yani evdemi oturmanı istiyor?

0|0
    0|0
  • ben yanlızım ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• aileden okadar umut bağlamış sana,emek harcamış okutmuş seni.keza sende emek,zaman harcamışsın bir erkek için bunları kenara mı atıcaksın.hayret bu zamanda genelde çalışan kız isterler ama.neyse bunlara saygı göstermesi gerek onunda bence...hem ilerde seni bırakırsa pişman olabilirsin.

0|0
    0|0
    • çalışan gelin isteyen o kadaaar çok aile var ki.o kaybeder bence...boşver

• evet ama çok ısrar ettim bi gün dedi keşke elimde olsa ben istemesemde sana tamam derim ama ailem istemiyor falan dedi.biraz eskikafalardan ailesi yani.bide oda benm için çok şey göze alacak böyle olunca bende göze aldım ama tamda göze almış sayılmam aslında evde iş yürütebilecegim inş.

• emegine yazıkk gerçektende oku senn bu fırsatın elinde varkn gün gelir pişman olursun onun ailesi gelin ezilsin diee çalışan okuyan istemiyordur kesinn :) sen bakma onlara dim dik ayakların üzerinde dur ben olsam bu fırsatı kaçırmam vallaa :)

0|0
    0|0
    • kesinlikle arkadaşa katılıyorum.mesele beslemek meselesi değil ki.sen ev hanımı olmak için mi okudun bunca yıl.kafan çalışıyorev hanımı olursan.kesinlikle ezilirsinçok gördük.kendi ayaklarının üzerinde dur ki ezilme

• walla inş. bırakmaz bırakırsada kendi bilir sonuçta ben diplomamı almadan evlenmeyecem inş. diplomam elimde oluncada keyfm hoş yani :)

Yükleniyor...