Sorum hepinize; kıskanç mısınız?

Yolda yürürken önünüzden 1,90 boylu, kumral, yeşil gözlü, bebeksi suratlı bir modern yakışıklı geliyor. Erkekler; bu gence karşı kıskançlık duygularınız olur mu, yoksa "banane yaw" mı dersiniz ? Kızlar; bu yakışıklıya karşı; yürüyüşünüz veya suratınızda bir ifade değişikliği olur mu?

Şimdi diğer soru: Önünüzden 1.90 boylu, yüzü ve fiziği çok güzel, manken gibi bir bayan geçiyor. Erkekler; tepkilerinizi alalım... Kızlar; herhangi bir çekememe durumları olur mu ? :) Hadi bakalım...

0|0
12|9

En İyi Kız Görüşü

• karşımdaki kaşar değilse yani değişik haraketlerle yanımdakine terbiyesiz terbiyesiz haraket yapmıyorsa eğer kim olursa olsun ne kadar güzel olursa olsun... yanımdakinin bana ait olduğunu o kadının kalbine gözlerimle işlerim ... ama taş gibi güzel bir erkek geçiyorsa sırf sevaba girmek için bi bakarım yani ;)

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 11

• erkek için cevabım; kesin değişir ve yanımdaki kız arkadaşlarıma da derim çok hoş çocukmuş falan diye.. kız için ise; 1.90 olan bi kız benim kıskanılcak bi kız değildir çok uzundur ama max 1.75 boyunda bi kız görsem güzel yüzlü güzel fizikli, güzelliğini takdir ederim, kıskanmam ama elimde yemek, kahve vs varsa anında çöpe atarım :)

0|1
    0|0
  • asla kimsenin fiziğini ve güzelliğini kıskanmadım bakarımm çokk bakarım beğendiğim için incelerim ama kıskanmam sevgilim ona bakarsa işler değişeblr ama :D

0|1
    0|0
  • hemcinsimin fiziksel ozelliklerini kiskanmam, sallamam genel olarak

da 1.90 boylu bi kadin da kotudur bence dipnot olarak

0|2
    0|0
  • milletin tipini nie kiskanim kiskancilak bisey varsa oda akildir ama kahretsin oda bnde tavan yaptigi icin kiskancligia gerek yok

0|1
    0|0
  • kiskanc biriyim, inkar etmiyorum, ama baska bi kizi facebookuna falan eklerse kizlanirim, sizin anlattiniz durumda hic kizkanmam gercekten neticede bende uzun boylu, ince biriyim, guzellik her sey degil ki,

0|1
    0|0
  • 1.90sa fiziği tahta gibidir zayıf çelimsiz

popo ve meme yoksa kıskanmam varsa da göz banyosu yaparım

0|1
    0|0
  • sevgilime bakıyosa diz kapağının arkasına bi tane vurup dengesini bozasım gelir, olmadı zeyna gibi liliilliiiliii diyerek üstüne atlarım

harici sorun yok güzel kadınlara bakmayı severim

0|1
    0|0
  • aşırıyım sanırım..

0|1
    0|0
  • Sevgilimin kafasini dagitirim :D

0|1
    0|0
  • kesinlikle!

0|1
    0|0
  • erkek görnce öyle baktığını çaktırmamak adına yüzüm değişiyor :D Kız 1.90 çok olmuş çirkin ya ama güzel bi kız gelse evet kıskanırım hele yanımdaki erkek ona bakarsa!

0|1
    0|0
    • erkek şöyle bir yandan baksa; sen kesin yanındaki oğlanı paralarsın... :))) yüzü değişip,çaktırmayan kızları da öğrendiğim iyi oldu; sorudaki erkek benim zati ;););) bundan sonra 100 mt.öteden kızların yüz hatlarını keseceğim :D

• 1.90 boyum yokki tatlım 1.71 falan o yüzden malesef :)

• boy çok da sorun değil o zaman :) çünü sana kanım ısındı, düşünüyorum...

Erkekler Ne Diyor 9

• 1.90 boylu kıza yaklaşıp sana apla diyebilirmiyim derim

o da ayyy der başımı memelerine yaslatır anaçca

anca böle olur 190 lıkla :D

ben 140 ismail :D

0|1
    0|0
  • Kati suretle itiraf dahi ederim. "Vay be, yakışıklı çocukmuş" derim. Böyle vesatlıklarım yoktur. Genelde kızlarda daha çok oluyor bu durum.

0|1
    0|0
  • "Maşallah adamın benden çok gideri varmış" diye itiraf etmek çok zor birşey değil benim için.doğruya doğru şimdi kıvırmaya gereng yok.

0|1
    0|0
  • gay olsam bir bakar değerlendirirdim ama öyle bir durumum yok. yanımda karşı cinsten biri varsa ona, yoksa da genelde yaptığım gibi bu bahsi geçen tipte elemanın yanında karşı cinsten biri varsa ona bakarım

0|1
    0|0
  • Ben sadece sevdiceğimi kıskanırım gerisi önemli değil.

0|1
    0|0
  • Tipi kest hacı ! Bakışımla Yanımdakini de Karşımdaki ni de Dize Getirmesini Bilirim...

0|1
    0|1
  • modern yakışıklı değil post modern olsa belki ?

o ne la ?

0|0
    0|1
  • 1.90 diye bir komplekse girmem sonuçta b enimde boyum 1.83 ve gayet uyumlu hatta çok beğenilen bir boy. yakışıklılağa gelince esmer kara kaşlı karagözlü yakışıklı olduğu söylenen biriyim kimisi beni daha çok beğenir kimisi diğer adamı göreceli o yüzden kıskanmam.

0|1
    0|0
  • erkeği kıskanırım.190lık kadın sevmem çok itici

0|0
    0|0
Yükleniyor...