Hayallerinin aşkıyla gerçek aşkın kavga etse kim döver?

hadi şimdi sen anlat . diye bitirdi lafını hayallerinin aşkını uzun boylu geniş omuzlu. uzun saçlı .bembeyaz dişlere sahip. parfüm sıkmasada güzel kokan.atletik yapılı. spor yapan.sesi etkileyici.görünüşü çekici.diye tarif eden bayan arkadaşın.sen aa bir ortak yanımızı daha öğrendim hayallerimiz bile aynı. bana söyleyecek şey bırakmadın diyerek. düşünmeye başladın. onun tarifinin üzerine şarkıda söyleyebilen kadın ruhundan anlayan ekleyip..üzerine değilde yanına bir spor araba durduğu yerin arkasınada şahane bir ev isteyip bitirdin.nedense herkadının hayalinde tom crusie . ne çirkinmişim ben dedirtecek. erkeklerin hayalide zannedersin barbie bebek.ve kapı çalar hep bu saatte tık tık.hayallerden gerçeğe dönüş zamanıdır.sevgilin gelmiştir.açarsın hayalerini anlattığın arkadaşına bakarsın. anlattığın erkekle belki uzaktan yakından alakası olmayan ama. haylinde görünüşünü anlattığın huyunu suyunu bilmediğin bir adam yerine herşeyini bildiğin bir adam var.belki atletik değil ama seni mutlu edicek şey kas gücüne bağlı birşeyse gücünü sonuna kadar harcayan bir adam. gülüşü güzel olmasada seni güldürmeyi ve senle gülmeyi seven biradam.saçı uzun olmasada senin saçlarını okşayan bir adam.omuzları küçük ama sen yattığında hiç kıpırdamayan.sesi güzel olmasada kulağına güzel şeyler fısıldayan.hayal gibi bir aşk yaşatan.hayalindeki erkek gerçeğe gelemiyeceğine göre.gerçekteki aşkın hayaline gitse.ve karşılaşsalar. düşünde kimi tercih edersin .hayallerinin aşkına hala seni arıyorummu dersin.yoksa şimdiki aşkına.sen onu çoktan öldürdün boşver gitsinmi dersin.şimdiki aşkınızla mutlu olmak hayalmi yoksa .hayallerininin aşkı şu an ellerindemi saygılar

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Gerçek aşkım kazanır her zaman..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• hala hayallerime saklı.

0|0
    0|0
  • hayallerimdeli sözümden çıkmayan tamam sevgilim tarzı bişi o yüzden gerçek aşkım onu döve döve öldürür bu asabiyetiyle :D

0|0
    0|0
İPANA, 3 GÜNDE LEKELERİ %100 E KADAR GİDERİR!

Erkekler Ne Diyor 6

• Berabere kalırlar herhalde. İkisi de aynı kişi olacak çünkü. Neden hala yalnızım sanıyorsun :))

0|0
    0|0
  • gerçek aşkımm bi yumruk attı mı hayal aşkım nakaut

1|0
    0|0
  • Yaşlı dedenin 2 tane köpeği vardır,siyah ve beyaz.Bahçede dolaşıyorlardır.Torun dedesinin yanına yaklaşıp sorar ;

Dedecim,bu köpekler kavga etse,hangisi yener ?

Dede,torununu dizine oturturup,saçlarını okşayarak şunu söyler ;

... Ben hangisini iyi beslersem O yener !

0|0
    0|0
  • berabere kalırlar

0|0
    0|0
  • ben ikisini de döverim

0|0
    0|0
  • gerçeği

0|0
    0|0
Yükleniyor...