Fenerbahçe bu sene avrupaya gidecekmi?

2 yıl oldu gitmiyor sıkıldım artık avrupa maçını izlemek istiyorum

0|0
010

En İyi Erkek Görüşü

• Uefa'dan haber geldi bile Avrupa'ya gidiyor Fenerbahçe. Fakat bizden sadece 2 takım Şampiyonlar Ligine gidebilir. Biri elemeli biri direk katılarak. Fenerbahçe'ye bakarsak şu an için evet Uefa turnuvalarına katılacaktır fakat bu Şampiyonlar Ligi mi olur yoksa Avrupa Ligi mi burası bilinmez. şu an 3. sırada şu an için Avrupa Ligi diyebiliriz fakat son haftalarda ilk 2 ye yerleşmeside pek sürpriz olmaz Fenerbahçe için. Gelecek sezon ya Şampiyonlar Ligi ya da Avrupa Ligi ikisinden birine katılır.

0|1
    0|0
    • fenere şampiyonlar ligi yakışır aga

• aynen ama bu aziz yıldırım işi van persie 30 yaşındaki oyuncu getirecek mustafa kartalda 19 yaşındaki oyuncuyu ile anlaştı bakalım o oyuncu nasıl bir oyuncudur son lecoscu getirdi ama nerde oo

• Bence RVP transferi olmaz. Adam Manu'dan Fenerbahçe'ye geleceğini sanmam. Formu kötü ama LVG ile aynı ülkenin vatandaşı en az 1 sezon daha kalır RVP takımda kötü formu devam ederse muhtemelen Ameriak veya katar takımlarından birine gider para için.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 9

• Cezaları bitti

0|0
    0|0
  • Cezası bitti bu senede yne ligde birşeyler çıkmazda yine ceza yemezse gider.

0|0
    1|0
    • gidelim ya gerçekten özledim avrupada oynamaya lazio yu benficayı devirdi

• Gitsin de köy takımı diye dalga gectiği takımlar karşısında bir görelim.

0|1
    0|0
  • evet gidiyoruz kardeşim Allahın izniyle şampiyon olup CL ye gidiyoruz

0|0
    0|0
    • kesinmi cezası bitti dimi

• Kardeşim cok güzel trtansferler gelıyor takıma içini ferah tut güzel şieyler olacak

• la oglim bir galatasaray gibi olamadık sürekli çeyrek finalerde iyi oynuyor kadroları iyi fenerinki hepsi yaşlı volkan kuyt sow wepo filan filan ama mustafa kartal 19 yaşında oyuncu getirdi naıl o oyuncu güzelmi ya lecoscu ya ne oldu

• Sırf oyüzden 2 yıldır doğru düzgün maç izlemiyorum. Nerde eski ben

0|0
    0|0
  • gitse napacakki mk. s

0|1
    1|2
  • avrupa buraya gelecek

0|0
    0|0
  • Gideceğiz ceza doldu

0|0
    0|0