Spor yapan var mı düzenli ben sadece yürüyüş yapabiliyorum?

Hangi sporlarla uğraşırsınız ne zamandır yapıyorsunuz getirileri neler

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Yürüyüş 45 yaş üzeri için spordur :) Gençler için spor olarak sayılmıyor maalesef.. Fitness yapıyorum ara ara overtraining olup bıraksam da.

0|0
    0|0
  • Sadece fitness yapiorum haftanın 3 günü, koşu, bisiklet... O kadar ağırlığa hiç girmiorum hafta da bir de halı saha maçı... 1 senedir fitness yapiorum iştahım azaldı o yüzden de istediğimi yiyebiliorum kalori bazında kilo da almiorum ama eskiden 2 öğün de yediğimin, 4/1 ancak yiyebiliorum imkanın varsa düzenli yap derim çok fromda kaliosun her yönden...

0|0
    0|0
  • Fitness, Boks, Motor Sporları

Motorcu olsupum için yüksek hızlarda kontra ve ters kontra frenleme ve tutunma gibi işlemlerde kondisyon, güç, özveri gerekiyor. :)

0|0
    0|0
  • 1 yılı aşkın bir süredir fitness + kick box yapıyorum.

0|0
    0|0
  • her gün tenis oynuyorum beni butun gun daha zinde tutuyor hiç bir yerim ağrımıyor

0|0
    0|0
  • iyi işte yap

0|0
    0|0
  • zayıfım yapamıyorum. s

0|0
    0|0
  • ben profesyonel fitness yapıyorum daha önce de 4 yıl halter yaptım ama sen bayansın düzenli yürü az ye yatmadan yeme senin için yeterli kiloluysan diyet yap karbonhitratı düşür

0|0
    0|0
  • getirileri çooook hangi birini söylim

0|0
    0|0
  • sence? ve yürüyüş den ziyade koşarsan daha faydalı

0|0
    0|0
  • bende yürüyorum 20 km :D

0|0
    0|0
  • yapıyorum.. vucut sekıllenmesi güç ve kalp saglıgı ıcın cok iyi

0|0
    0|0
  • Yürü ama tempolu yürü temposuz yaparsan sporla ilgisi bile olamaz...

0|0
    0|0
    • Spor alanı yok kaldığım yere çok uzak öylesine yürüyorum dediğin gibi

• Spora merakın varsa seviyorsan bir koşu bandı alsan faydasını görürsün bence ama tabi açık havada yapılan yürüyüş kadar zevk vermez

• günlük spor vazgeçilmezim! zaten gördüğün gibi vücuttan belli oluyor.

0|0
    0|0
  • Ters mekik

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• tabıkı mükemmel bır spor yasantım var.:-) herkese de tavsıye edıyorum. kros+voleybol+forklor bunları lısanslı olarak yapıyorum. platees+steep+çift çift merdiven çıkmak sıcrayarak. forklorü zevk için yapıyorum yöresel oyunları öğrenmek için. step yapmayı herkese tavsıye ederım yetenek gerektırmeyen mükemmel bir spor mükemmel bacaklara steple sahip olabilirsiniz yağdan sallanan bacaklara son kızlar rahatlıkla bikiniliii günler:-) merdiven cıkma olayına gelince sallanan göbek yerine kaslı göbek tabi bacaklarda yine rövanşta ama istediğim kadar yaglı cips tatlı yıyorum ama sarkan gobegım ya da dar pantolnlardan fıskıran yanlarım olmuyor. voleybolla krosa gelince ilk okul 3. sınıftan beri aralıksız oynadıgım yetenek işi severek yapılması gereken bir spor dalı başkalarına ilği çekici gelmez bayanlar için futbol nasıl ıtıcı gelırse o sekılde bı sporlar. ama herkese tavsıye edıyorum arkadaslar hıc bırsını yapamıyosak herkesın bulundugu yerde cım saha yuruyus alanları vardır her sabah ya da 1 gün arayla 3 tür 5 tür giderek artıcaktır bu sayı sadece yarım saat ayırarak cildinize nefesınıze kendınız ıcın bıseyler yapabılırsınız hatta sigara içenler duzenlı sporla sigarayı azaltarak bırakırlar nedeni şudur koşu ya da tempolu yürüyüşlerde açılan bronslar taze nefes le üzerine sigara içemessınız tıkar gıtmez bogazınızdan sigara. bu şekıldede en azından sıgarayı bırakmak adına uzun vadeli spor yoluna başvurabılırsınıız. :-)

0|0
    0|0
  • 5 6 yildir yapiyorum getirisi gucli dinamik enerjik bir beden :) fitness yapiyorum

0|0
    0|0
  • Squat kalca icin
    Abs Training - göbek icin

0|1
    0|0
  • fitness ve kickboxs buna yeni başladım :)

0|0
    0|0
  • Düzenli olarak yüzmeyle ilgileniyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...