Aldatılsaydınız ne yapardınız?

arkadaslar sevgiliniz sizi 3 gün aldatsa başkasıyla bir ilişkiye başlasa ve bunu öğrenseniz ne yapardınz? mesela siz herhangi bir sosyal paylaşım sitesinde bir karsı cinsle konusuyorsunuz ama o kişyle ne buluşuyor ne de telefonda konusuyursunuz... ve konusmalarınız gayet normal konusmalar... sevgilinz bu konusmayı görüyor sizi aldatıyor ve o konusmaları gördüğü için bnu yaptgnı söylüyor gerekcesi bu yani sizce doğru mu sizin basınıza gelse neyapardınız?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bır küçük olayı abartmış... Aldatmaya götürmüş...

Alıp basımı giderdim yanından.

Bır adım atana iki adım atarim...Uzak olana daha uzak olmak lazım.

Ama buna hicbirsey değmez.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Soğuk terler dökerdim.

Çaresiz ayrılırdım

0|0
    0|0
  • tekmeyi basarım. beni aldatiyorsa artık işim olmaz onunla. ne kadar seversem seveyim, sevgimi öldürürüm

0|0
    1|0
  • İki tarafta oldukça suçlu.. Çok severken hiç suçum olmadığı halde aylarca aldatıldığımı öğrendiğimde hissettiklerimi anlatmaya kalksam sayfalarca yazı olur.. Sevme duygumu aşk ve hoşlantı hislerimi öldüren o şahsa saygılar...

0|0
    0|0
  • medeni bir şekilde ayrılırdım diyemeyeceğim.

eğer çok değer verdiğim biriyse yapacağım tek şey suratına 20 lira fırlatmak olurdu bu senin ederin diye

elemanında bulur döverdim.

bukadar.

0|0
    0|0
  • hiç aldatılmadım kötü olurdum. Anlattığın mantıksız çünkü sevgilim bir başkasıyla beni aldatiyorsa ilişkiden çıkmıştır başkasıyla paylaşım sitesinde durduk yere yazması beni sevmediğin göstergesi olurdu.

0|0
    0|0
  • neşteri kapar giderim :(

0|0
    0|0
  • Ayrılır ve bir daha yanıma gelmemesini söylerdim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• senın yaptıgında dogru degıl ama bence onun yaptıgı dahada yanlıs 2sının arasında cok fark var ve soyle dıyım bugun sana bı ınat kızgınlık ugruna bunu yapan Yarın kim bilir neler yapar? sen pişman oldugunu dıle getırıp ondan ozurdıledın mı yoksa sen yapıyorsun ben neden yapmıyım dıye gıdpmı yaptı ?Bide erkekler bu konularda cok gururludur ama ne kdr gururlu olursa olsun byle yapması yanlıs canım :S

0|0
    0|0
  • Konuşmanın içeriğinin ne olduğunu bilmiyorum ama bence bu bi bahane ben olsam ayrılırıdım

0|0
    0|0
  • iki yanlış bir doğru etmez iki taraf da eşit derecede suçludur

0|0
    0|0
  • Yüzüne tükmük atarım :(

0|0
    1|0
Yükleniyor...