Fenerbahçe Ukrayna lı futbolcu artem radchenko ile resmi imzayı attı. Bu oyuncuyu İzleyen varmı?

Yeni sezonda Lucescu nun geleceği her yerde konuşuluyor bu transferi o istemiş olabilir mi?

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• ilk defa duyuyorum adını lucescu gelmesin bu arada :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Adam hakkında çok kesin bir bilgim yok ancak iyi olduğu söyleniyor umarım bu durum bazı futbolcularimizda olduğu gibi takımımıza geldiğinde değişmez taze kana ihtiyacimiz var

0|0
    0|0
  • Feneve böyle basit oyuncular yakışır zaten

0|0
    2|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Duymadim izlemedim bilmiyorum nasil oyuncudur nedir filan bilgi topladiysan hakkinda bizimlede paylasabilirsin :)

0|0
    0|0
  • Kardeşim kaliteli bir oyuncu gelecek vaad eden bir oyuncu stochla uyumu cok ıyı olacaktır... Gelmesi muhtemelmiş daha netleşen birşey yokmuş klübe yakın bir kaynaktan bilgi aldım

1|0
    0|0
  • ilk Fenerbahçe u21 takımıyla çıktığı maçta 2 gol attı ve maç 2-1 bitti çok acayip bir oyuncu stochla uyumları müthiş olur seneye ve lucescu gelirse yeni yapılacak transferlerle tabi doğru olanlarla bu takım uçar

1|0
    0|0
    • Artık lig sıktı hiç gözümde yok avrupa da başarılı olmalıyız fb ülker gibi

• Daha önce izlemedim adını da ilk defa duydum ama gençlere yatırım yapmak lazım. İzleyip yorum yapmak gerek.

0|0
    0|0
  • Burdamı soruyorsun; )

Googleden baksana

0|0
    0|0
  • Ben duymadim.. Lucescu geleceğini de pek sanmam

0|0
    0|0
Yükleniyor...