Ayrılmak istiyorum, ona ne söylemeliyim? Gerçekten yardıma ihtiyacım var

bakın ben sınıf değiştirdim bi çocuk vardı bana çok iyi davranıyodu şiirler falan yazdı daha tanışalı 1 hafta falan omuştu bana çıkma teklif etti bende kabul ettim.dış görünüşü iyi değildi ama çok güzel şeyler söylüyordu.çıkmaya başlayalı 2 gün oldu ama onun arkadaşlarının sınıf içinde bize davranışları hatta onun mesajlaşırken bana söylediği yapma romantik sözler çok sıktı.kabul ediyorum bi hata yaptım ve şimdi ayrılmak istiyorum sizce ona ne söylemeliyim?

Güncellemeler:
bu arada aslında evet demedim deneyebiliriz dedim

bişey sorucam denedik ama yapamıyorum desem?

bişey daha şey desem :bak sen gerçekten çok iyi birisin ama ben bu kadar romantik yada aşk dolu değilimdir bide arkadaşlarının gözünün hep üstümde olması çok rahatsız edici bana sorduğunda deneyebiliriz demiştim denedik ama olmadı arkadaş mıyız falan,?

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• Senin için hangisi iyiyse onu de.Ama bu son güncellemedekini söylersen büyük ihtimalle seninle bir daha konuşmaz.

0|0
    0|0
    • peki ne söylemem gerektiği hakkında fikir vermek ister misin?

• gerçekten yardımcı oldun teşekkür ederim

• Yardımcı olduysam ne mutlu.Umarım ki herşey istediğin gibi olur.

Erkekler Ne Diyor 11

• O halde çözüm çok kolay,denedim ama olmadı dersin.Ve biraz da süslersin lafı,aslında sen iyi birisin ama olmadı işte denedim falan şeklinde :)

1|0
    0|0
  • Durumu açık açık yüzüne söylemen daha iyi olur.

0|0
    0|0
    • ama ne diyebilirim

• Bu durumdan çok rahatsız olduğunu belirt.Eğer içinde herhangi bir duygu yoksa ona karşı bu durum beni senden soğuttu ve ayrılalım gibisinden söyleye bilirsin

• Onunla ayrilmayarak ona kötülük yapıyorsun ayril gitsin bence bazen gercek acımasız olmak.

Olmuyor sersin biter birşeyde açıklamak zorunda degilsin

0|0
    0|0
  • deneyebiliriz dediysen. denedim ancak olmadı dersin. sıkma kendini.

0|0
    0|0
  • o ne la kamera şakasımı bu nese gelelim senin cevabına bence söyleyeceğin belli...Diyeceksinki senden hoşlandığımı düşünmüştüm olur mu diye denedim ama olmuyor eski erkek arkadasımı unutamıyorum falan filan

0|0
    0|0
  • ne söylersen tepki verecek.adım adım soğutmalısın.mesajlara geç cevap ver.az kelime yaz.konuları uzatma

0|0
    0|0
  • sana karşı eskisi duygular hissetmiyorum o heycan yok de ve artık şu güncellemeyi bırak

0|0
    0|0
  • denedim ama şuan kafam çok karışık dersin kendinden soğutursun.

0|0
    0|0
  • SENIN KIRILMANI HİÇ İSTEMİYORUM AMA OLMUYOR DİYECEKSİN

0|0
    0|0
  • Gidip açık açık ayrılmak istiyorum de. Ama ayıp etmişsin çocuğun kalbi kırılacak baştan söyleyeyim.

0|0
    0|0
    • bunun bende farkındayım ama ben o sınıfa sonradan gitttiğim için onlar bi çeşit gruptu.o benle çıkmaya başlayınca bizimle uğraşmaya başladılar ve bu gerçekten çok rahatsız edici onun kalbini kırmayı gerçekten bende istemem

• çoçuk oyuncağımı lan bunu ne hakkın var böle yapmaya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• madem bu kadar çabuk çıkma kararını aldın, demek ki etkilendiğin şeyler var. bu kadar çabuk ayrılık kararı alma. bi kaç gün daha dene ama bu sıkıntıyı onunla paylaş.

0|0
    0|0
  • bak sen gerçekten çok iyi birisin ama ben bu kadar romantik yada aşk dolu değilimdir bide arkadaşlarının gözünün hep üstümde olması çok rahatsız edici bana sorduğunda deneyebiliriz demiştim denedik ama olmadı arkadaş mıyız falan,? diyebilirsin

0|0
    0|0
  • bence daha doğal davranması gerektiğini söyle yada arkadaşlarınla konuşurken onun duyabileceği sesle "Romantik erkeklerden hiç hoşlanmam." diyebilirsin

ama hala devam ediyorsa ayrıl bence :)

0|0
    0|0
  • :( cidden kötü bir durum ,hatanı kabullenmen de güzel.. ona yapamadığını söyle.. klışe bir ayrılık bahanesidir

0|0
    0|0
    • peki direk ayrılmak istediğimimi söylemeliyimm

• yani uzatmanın bir manası olmadığını düşünüyorum. eğer bir gerekçe isterse ısınamadığını, hep göz önünde olmaktan sıkıldığını filan söylersin

• 2 gün olmş çkalı ya ne kdar cddiye alıosnz ayrldık de btti.

0|0
    0|0
Yükleniyor...