Eski aşklarınızı eski sevgililerinizi geri kazanma , pişman ettirme , gibi heveslere kapılmasanız ne olur?

Artık şu eski sevgili olaylarını rafa kaldırsanız

geçmişi sineye çekip geleceğe baksanız

intikam, acı çektirme gibi saçma sapan oyunlarınızla kendinizi teselli etmesenizz

Eski aşklarınızı eski sevgililerinizi geri kazanma , pişman ettirme , gibi heveslere kapılmasanız

Gidenin ardından yas tutmasanız. Ağlayıp zırlamasanız

Terkedeni kendi doğasına bırakıp artık uğraşmasanız eskiyi anmasanızzzzz

Birgün herkesin unutulacağını , kimlerin unutulmadığını artık öğrenseniz , hayatın hala devam ediyor olmasını herşeyden önemlisi hala yaşıyor olmanızı bir hatırlasanızzzzz

NOLURDUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUu !

Güncellemeler:
link Dinleyin mutlaka :))))))

0|0
8|17

En İyi Erkek Görüşü

• Herkesin kalbi senin gibi degil sanırım

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• ergenyuslarin problemyuslari unutmak istedikten sonra unuturlar.maksat soru olsun level dolsun.o yuzden bunlar detay.sen ne yazarsan yaz ailesini tinlamayan ergenyus problemyuslar ayni seye devam eder.pusula gibi yon gosterir insanlar ergenyuslara ama onlar miknatis olurlar inatlariyla.

0|0
    0|0
  • Aynen ya sanki dünyada başka insan kıtladı.

0|0
    0|0
  • her istedimiz olsa nolurduuuuuuuuuuuuuuuuuuu :))

0|1
    0|0
  • çok afedersiniz bişey soruceğim sülalenizde büyük günah işleyen biri var mi?

Yüce Allahı kızdırmış olabılırmısınız acaba?

0|0
    0|0
  • he söyle ?

0|0
    0|0
  • Ben umursamıyorum bile geçmiş geçmişte kalır çok az bir sıkıntı yaparım içimdeki savaşı kazanırım sonra önümdeki maçlara bakıyorum :D

0|0
    0|0
    • keşke herkes sen gibi olsa da bagırmak zorunda kalmasam :D

• Ben alıştırdım kendimi acılara dayanmasını öğrendim.5 sene birini sevdim ve ayrıldım 1 sene acısını çektim ondan sonra böyle oldum ve artık ufak tefek olayları umursamıyorum.. çok çok az bir boşluk oluyor oda hemen geçiyor

• Site biterdi kimse buraya girmezdi .

1|0
    0|0
  • Olgun kadının hali başka oluyor her zaman söylüyorum;)

0|0
    0|0
  • bol ünlemli bir sosyal mesaj, çok ayıp. Turgut Özal bile kibarca konuşurdu "İcraatin İçinden"

0|0
    0|0
  • hakaten haklısın ha, bende hep bunu demiş bunu savunmuşumdur

0|0
    0|0
  • Hayata tertemiz bir sayfa açsanız diyorsun

0|0
    0|0
  • bu kızın feryadına kulak verin :D

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • bkz: link

hala seviyorum ne yapayım... elimden geleni de yaptım aslında... ama hala çaba sarfediyorum... bugün günaydın bile demedi... ve gerçekten bunların hiçbirini hakettiğimi düşünmüyorum...

0|0
    0|0
  • sana bir ömür bakarım sen bu şekilde devam et ama

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

Yükleniyor...