Depresyondamıyım yoksa hastamıyım hiç bilmiyorum yaşamak istemiyorum. Yaşamaktan bezdim bi bakın

Yaşamaktan bezdim her şey üst üste geliyor. Bu aralar depresyondamıyım yoksa hastamıyım hiç bilmiyorum yaşamak istemiyorum, hiç bi şeyden zevk almıyorum, sürekli yorgunum, hiç gücüm kalmadı, kaslarım kendi kendine oynuyo bunun için doktora gittim doktor kadındı kollarımı yukarı kaldırmamı istedi yukardan bastırdı indiremedi gücün yerinde bi şeyin yok dedi küplere bindim ya hiç bir kızın gücüyle erkeğin gücü bir olur mu? Sonra peki niye oynuyo bu kaslar dedim cevap yok madem bilmiyosun emar falan çek boş yere mi geldim dedim emara gerek yok dedi çıkmamı bekliyo bende aldığın paralar haram olsun sana para verene de yazıklar olsun dedm çıktım. O günden sonrada doktora falan gitmiyorum gün geçtikçe daha da güçsüzleşiyorum eskiden böyle bi sorunum yoktu fazlasıyla gücüm yerindeydi ne olduysa bi anda oldu :( çok çaresizim :(

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• sakin ol.

herşeye rağmen geçecek.

dışarı çık (zorla), doğaya karış, müzik dinle, istediklerini gör.

geçicek. bezginlik sonrası patlama çok güzeldir hem.

0|0
    0|0
    • bu dediklerini yapmaya çalıştım dışarı çıktım insanlarla konuştum falan ama fiziksel yorgunluk bunlarıda yapmamı zorlaştırıyor

• fiziksel yorgunluk psikolojik yorgunluktan olur cogunlukla. kendini dinlendirmen lazim.

• düzelecek. merak etme.

Kızlar Ne Diyor 2

• Sorunun fiziksel değil psikolojik muhtemelen o yüzden öyle söylemiştir. Bir psikiyatra ya da bir psikologa git ve bu yazdıklarını aynen söyle sana yardımcı olacaklardır.

0|0
    0|0
    • bende depresyonda olduğumu sanıyorum ama kimsenin depresyondayken kaslarının oynadığını duymadım hulka dönüşecek gibi oluyorum

• Herkes bir mi yahu, grip değil ki bu tepkiler aynı olsun. Benzer belirtiler olabilir ama aynı değildir. Kimi devamlı uyumak ister, kimi devamlı yemek ister, kiminin iştahı kesilir, kimi kaçmak ister, kimi aşırı öfkeli olur önüne gelene çatar vs. Geç kalmadan en kısa zamanda bir uzmanla görüşmelisin.

• Belki psikolojik olarak tedavi görmelisin. Depresyona girdiğin belli.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Doktorlar para almaz dostum.

0|0
    0|1
    • hayrına mı duruyorlar orda devlet maaş veriyo heralde

• kafa nıye atmadın amk?

• kız olmasa atardım belkide

• kuzen psikoloğa git dene bi

0|0
    0|0
    • düşündüm onu da ama o da mal bi ilaç verecek postalayacak biliyorum

• yok derdini anlat sen bi çözüm bulur umarım bilinç altına inerse sorun bulunabilir

Yükleniyor...