- L-Carnitine mi? CLA mı?

Arkadaşlar yağ yakımı için hangisini öneririsiniz bir fikir alışverişi yapalım

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• hiç biri parani carcur edecegine ya diyet için ya da protein için kulan derim

0|0
    0|0
    • çar çur etmekten ziyade yağ yakımına yardımcı almayı düşünüyorum

• tamamda bu profesyonel bir supplement flash tv de çıkan yağ yakıcılardan değil, ve ben fittnes-bodybuilding yapıyorum , Whey ve BCAA nın yanına ek olarak düşünüyorum, carnitine ve cla nın gerçekliğini üniversite testlerini inceleyerek görebilirsin

• sen bilirsin ben 6 senedir bu sporla ilgeniyorum zaten vucüt L-carnitine üretiyor ama faydasini görmen için çok büyük miktarda kulanman lazim yesil çay yesil kahve daha faydali metabolizmayi hizlandirmak için ama sen bilirsin

Kızlar Ne Diyor 1

• ben ikisinide kullanıyorum ama l-carnitine daha iyi

0|0
    0|0
    • Enerji bakımından carnitine daha avantajlıymışda CLA 'nın durduk yere yağ yakma gibi bir + sının olması düşündürdü

• ben bodybuilding yapıyorum kardiyodan önce alacağım birşeyler lazım extra yağ yakımını hızlandıracak , yağım falan da çok değil sadece göbek bölgesinde ufak birşeyler var onlar için

• o zaman l-carnitine derim ya senin için daha iyi olur

Erkekler Ne Diyor 1

• dostum alacaksanız eğer l -carnitin ama spor salonlarındaki kişilerden almayın ya da onlara istettirmeyin çünkü kazık fiyat söylüyolarona göre kendinize internetten isteyin söyliyim size

0|0
    0|0
Yükleniyor...