En çok hangi konuyu kafaya takarsınız ?

Mesela bir kişi sizi üzmek için ne söylese damarınıza basmış olur, sizi çok fazla inciltir, yani sizin asla tahammülünüzün olmadığı konu nedir ?

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• Direk kişiliğime saldırılması (tanımazken)

Önyargılı olması

Karşı fikre saygı duymaması.

0|0
    0|0

• Hem fikiriz :( tahammülüm yok kesinlikle o kişilerle konuşmuyorum bile boşuna ağzımı yormuyorum.

• haklısınız :)

Kızlar Ne Diyor 7

• Hiç haketmediğim halde, sırf bana kızgın ya da öfkeli diye namusum hakkında ileri geri konuşan bir kişi o an damarıma basmış demektir... Ve benim söylediğim bir şeyi bir başkasına abartarak ya da tamamaen başka bir anlamla aksettirilmeleri de...

0|0
    0|0
  • haksızlık yapılması

hakkımda genellemeler tespitler yapılıp ahkam kesilmesi -tanimiyosun konusma, beynin standard karışma

0|2
    0|0
  • Kendimi ifade edemediğim yerde köprüleri atarım.:: )

0|0
    0|0
  • Sirf hollandada yasadigim icin beni tanimadan kesin olesin bolesin demeleri..gercekten cok kiriliom..ote yandanda ben kendimi taniyorum..kimseye kendimi ispatlamak zorunda his etmiorum..

0|0
    0|0
  • yapmdıgım bıseye yaptın veya yaptıgım bıseye yapmadın derse

Hakaret ederse (kibarından) salak bıle dese

*Yada ailem hakkında ileri geri konusursa çığrımdan çıkarım bende

0|0
    0|0
  • Babam ve annem hakkında olumsuz bir cümle kurduklarında...

0|0
    0|0
  • Beni ezmeye kalkışmış olması gözlerimden alev çıkmasına neden olur yakana kadar püskürtürüm ateşi :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• iyi niyetle yaptığım bişeyi istediği olmayınca kötü niyetle yapılmış gibi lanse edilmesi, memnuniyetsizlik. çok kıl olurum ama uzun vadeli takmam

1|1
    0|0
  • laf taşıyanı sevmem

0|1
    0|0
  • Küçümser tavır içinde olması. Gerçi lafı dinlemem ve dişlerini eline sayarım belki ama sevdiğim birisi derse yine de siğneye çekerim, içerlerim.

0|0
    0|0
  • Kafam rahat :)

0|0
    0|0
  • Önce sen söle...

Şimdi belki ben sölersem sen bana karşı kullanırsın onu ne bilcem :)

0|0
    0|0
  • komünistin biri ben Atatürkçüyüm diyince deli oluyorum bir kaşık suda boğasım geliyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...