Dopınggg alan arkadaslar varmıdırr acaba?

dopıng hakkında bilgisi olan varsa acil yorumlayabılırmı?iğne şeklinde olanların dısında hap surup toz seklınde olanları varmıdır. kullanan arkadaslar varsa kullanımı nasıl ve nereden alabilirim dopıng ilaçlarını.

Güncellemeler:
peki tesekkur ederım* l-carnitine yi ne sıklıkla kullanmamı önersiniz. çok iyi beslennıyorum yumurta bal süt yogurt peynir suyu üzümler vitamin ilacım bile var, sigara alkol evımızde kullanan yok dumanına dahi maruz kalmıyorum ama tıkanıklık oluyo 1500 mt sonra. bu ilacı denicem. umarım işime yarar.

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• La-carnitine yag yakmak icin yalniz ayrica bir boka yaramaz.
    ginseng kullan enerji icin. Kaslara daha fazla oksijen gitmesine yardimci olur ve dayanikliligi artirir.
    Otunu al ya da iceriginde ginseng olan vitaminlerden kullan

0|0
    0|0
  • Vücut geliştrmek içinmi?

0|0
    0|0
  • Ne için kullanıcaksın üstelik çok zararlı bu ilaçlar

0|0
    0|0
    • spor yaparken yorulmamak için deparlı 1500 mt sonra kesiliyorum. cabuk yoruluyorum ama dınlendıkten sonra yıne aynı durumda konuyorum. ama tabıı ara vermemem gerek kosarken dınlenme sansım yok. bu yuzden yorulmamak ıcın kullanmak ıstıyorum.

• Anladım bunun için düzgün beslenmen gerek ekstra takviye için lekardin tarzı şuruplardan içmen gerekir doping değildir bu ama azda olsa yardımı dokunur vücuttaki yağı enerjiye çevirerek geç yorulmanı sağlar. Yasal yol ile hakiki doping bulamazsın bulmayada çalışma ölüme bile götürür.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...