Seranay Sarıkaya'nın söylediği şarkıyı telefonuma nasıl indirebilirim ?

Lale devrinde intihar sahnesinde söylediği sezan aksunun yanlızlık senfonisi şarkısını söylemişti kendi sesiyle onu nasıl indirebilirim mp3 formatında daha şarkının kendisini bile bulamadım hep video çıkıyor yardım lütfenn..

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Filmde bir parça söylediyse onu indiremezsin. Ama Sezen Aksunun şarkısını indirmek istiyosan yardımcı olabilirim.

0|0
    0|0
    • 5 dakikalık bi şarkı söyledi . ve bütün herkesin beğenisini topladı googlede video çok o bölümün indirdim ama telefon açmıyor mp3 e nasıl çeviricem

• tamam önemli değil saol

• ekledim seni kabul et mesaj olarak yollamaya calısıyım sonra tekrar silersin bosa gitmesin simdi

Erkekler Ne Diyor 4

• link bunu aç

link bu linki kopyala ilk açtığına yapıştır dönüştür, en iyi cevap

1|0
    0|0
  • nedemek filmde söylediyse indiriemezsin, önce o sahneyi bul youtubede filmdeki sahneyi yada başka bir video sitesinde sonra onu pc ye indir ardından converter programına at mp3 e dönüştür ve telefonuna salla nedemek inmezmiş? an iyi cevap ben oldum ayrıca !

0|0
    0|0
  • yalnızlık senfonisi telefonuma in, in in in, telefonuma in, bin bin bin, telefonuma bin sihirli sözcüklerini söylersen otomatik olarak download olucak...

0|0
    0|0
  • google amca daha uyanamamışmı :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...