Ayrıldığınız sevgilinizin Facebook'ta fotoğrafını görünce ne düşünürsünüz?

ayrıldıgınız sevgilinizin facebookta arkadaşlarında yada tanıdıklarında resmi olması hosunuza gitmeyebilir mi?

Yada sevgilinizin , eşinizin, karınızın, annenizin facebook kullanması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Eski sevgilinizin cok güzel bir fotografının facebookta olmasına?

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• Arkadaşlarımda eski çıktığımın resmi olması beni rahatsız etmez takmam yani ama benden önce arkadaslarsa olur bu. Evli çiftlerin bırak facebook kullanmasını internet kullanımını sakıncalı buluyorum. Anca uzak yerlere gelin gidersin tamam anlarım ama onun dışında gereksiz bence.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• görmezsek bi tuhaf olur

1|0
    0|0
  • sık kafana sende kurtul bizde.

1|0
    0|0
    • ne dion

• niye sıkıyım kafama. git insanı sinir etme. cevap yazmıcaksan defol git

• Birinin bu liseli harekete son vermesi gerekiyor.

• soruyu o kadar geniş tutmuşsunki hangi birini cevaplayalım, hoşum gitmezdi

0|0
    0|0
  • Eski eskide kalır gerisini düşünmem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Benim eski sevgili (çoğul olarak) bir listem yok.Eğer olsaydı diye cevap verim.Beni ilgilendirmezdi.Hiç bakmazdım onun yönüne.Allaha yakın tüm kızlara yakın olsun benden uzak dursun derdim ve hayatıma yön verirdim.İstediğini yapsın artik çünki benim kalbimden kovuldu.Artık istediği kişiyle kişilerle olsun.Benim sorumlulugum değil.Ne bedduam nede duamsin diyeceksin ve hayatından onu sileceksin.Hakkında hayırlısı .

0|0
    0|0
  • Madem eski sevgilim, adı üzerinde eski, hiçbirşey düşünmem. Oğlum facede, eşim facede, benim de hesabım var ve uzun süredir kapalıydı. Açtım ancak girmeyi bile hatırlamıyorum. Artık herkes orada ve çoğu insan kullanmayı bile unutuyor. Hiçbir anlam içermiyor.

1|0
    1|0
    • facebook hesabı olanlar demedim. fotografı varsa dedim. benim akrabalarımda, arkadaşlarımda var bir sürü ama hesabım yok

• Yada sevgilinizin , eşinizin, karınızın, annenizin facebook kullanması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Demişsiniz:)

• evet demişim :)

• Vay döt herif ne çabuk dönmüş piyasaya derim.

2|0
    0|0
  • bana ne onun resminden :)

0|0
    0|0
  • düşünmem

0|0
    0|0
  • hergün bakıyodum artık göremiyorum hesabını sildi galiba :(

2|0
    0|0
Yükleniyor...