Adam akıllı bir Motorsiklet ustası tanıyan?

Adam akıllı bir Motorsiklet ustası tanıyan? İstanbul içi mümkünse anadolu yakasında.

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Beylikdüzü'nde biliyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Avrupa olsa yardimci olmaya calisirdim bir tanidigimiz var. Beylikdüzü'nde ama

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Yok öyle biri o yüzden kendi motosikletimi kendim yapıyorum sorun nedir

0|0
    0|0
    • Bende Custom kullanıyorum. şu an utancımdan söyleyemediğim bir çin malı Custom Bobberim var (Spider değil) Yamaha Viragoya geçiş yapmaya hazıranıyorum. Adam akıllı bir Custom cı bulsam aklımdakileri yaptırma konusunda ondan destek alıcam. Hasanpaşa da var 1-2 tane customcu ama araba fiyatına custom yapıyorlar. bir gidon değişimine 300-400 lira çekenler var gidon dahil değil hemde !

• Anladım ne olursa olsun problem değil çin malı motosiklet genelde hurda demirden yapılıyor kullanılan metal çabuk yoruluyor çatlama kırılma sıkça söylenir bu yüzden kesme biçme işlerine gelmez Fakat birlirsin Çin halkı genelde bu motosikleri kullanıyor kişiselleştirmek için aksesuarlar farklı parçalar dizayn etmişler aliexpress de gördüm şase ile fazla oynamadan üzerinde ki parçaları değiştirip göz zevkine stiline uydurabilirsin Bu saydıklarımı biraz planlı çalışsan kendin yapabilirsin biraz takım lazım o ayrı Ben tamircilerin çalışma şeklini beğenmiyorum ama istersen anadolu yakasında bir kaç kişi söyleyebilirim

Yükleniyor...