Testosteron enanthate vicut geliştirme?

evet arkadaşlar bildiğiniz gibi testo erkeklik hormonudur sporcuların bu maddeyi kullanması halinde testislerde küçülme ve doğal testoyu baskıladığını birçoğumuz biliyoruz. haftada ortalama olarak 50-70 mg arasında üretilir doğal yollardan fakat bilindiği üzere haftalık 500 mg ila 100 mg arasında kullanan kişiler var. uzun vadede sonunun kötü bittiği aşikar fakat kısa vadede kontrollü kullanıldığında faydalı olabileceği görüşündeyim. peki sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz hiç kullandınız mı ya da kullanmayı düşündünüz mü bildikleriniz nelerdir. şimdiden teşekkür ederim herkese

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Şuna kısaca steroid desene :) tavsiye etmem hormonunu dengeleyemedigin zaman ters tepebiliyor.. kadınsal hormonlar gibi.. KULLANMADIM hocalarım bunu sadece yarısmalara hazırlanan sporcular icin öneriyor. Bir aralar bende düsünmedim degil ama iyiki yapmamışım yararlı bulmuyorum başta seni mutlu edebilir ama sonrası.. .

kestaneyi cizdirmek istiyorsan baska spor gecmisini bilmiyorum fotograftada öyle steroide gerek oldugunu düsünmüyorum proteininle amino asidinle idare et evet kücültme yapar peniste secim senin

0|1
    0|0
    • prelgyn isimli bir hormon dengeleyici ilacın bu işe nokta koyduğunu biliyorum nekadar doğrudur bilmiyorum ama

• vakit nakittir benim zamanın önüne geçmem lazım tabiyki model olmak gibi bir hedefim var ve buda fizik isteyen bir durum üzerime giydiğim kıyafetlerin üzerime tam oturmaları ve estetik durmaları gerek bununda tek yolu bu malesef

• Bunu antermanları aksatmayarak yediklerine dikat ederek genelikle protein agırlıklı beslenerekte saglayabilirsin steroide girmene gerek yok yinede sen bilirsin bahsettigin prelgyn hakında bir bilgim yok

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Bu sezon bulk dönemi başlangıcında kullanmak istedim ama kimseye güvenemedim , ürün sahte çıkabilir

0|1
    0|0
    • ürün hakkında herhangi bir şüphem yok yurt dışından ithal zaten benim korktuğum taraf kısırlık :=)

• sadece 12 haftalık danabol ve haftalık 500 mg testo kürüne girmek istiyorum ondan sonra dahada bulaşmam bu işe :)

• Boldenon kuru daha güzel olur , ben girersem 14 hafta boldenon girerim yanın da testosteron ve dianabol

• Steroid de kisa vade diye birsey yoktur. Onu da okudun mu?

0|1
    0|0
    • ben sizinle aynı fikirde değilim bir başladımmı muazzam gelişmeyi gördüğün zaman bırakamazsın gibi söylentiler sigara içmeye benzer :) benim için kolaydır bırakmak ben sadece bu teknolojinin meyvesini yiyip köşeme çekilmeyi planlıyorum

Yükleniyor...