Bunun formülünü bilen var mı?

1 sene boyunca iş ararsın bulamssın sonra bi işe girersin haydaaa seni ararlar zamanında bize başvuru yapmıştınız yada aşkı arar durusun bulamssın sonra biri çıkar karşına onla bi birliktelik yaşarken birden değere binersin,teklifler gelir. Niye böle olur,halaaaaaa anlamış değilim,bunun bi formulumü var?

not:yukarda yazdılarımın benle alakası yok

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• evet çok doğru

kız ark. olmaz sonra oldumu 4-5 tane olur

ya da bütün sene kimse seni aramaz arkadaşların

ararlar aynı gece hepsi

zıçayım böyle ironiye

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Simdi Kadinlarin neden böyle birden bire fazlasiyla ilgi görmesine cevap verebilirim.

Simdi benim ilgilendigim kadinlarin %99 ben gercek ve Dürüst duygularla ileriye dönük temeler atinca deger verdigim Kizin Yüzünce Güller aciyor kalbindeki Mutluluk yüzüne Gözüne yansiyor helede Positiv enerjisi dikkat cekiyor buda Erkeklerin ilgisini cekiyor bu yüzdende birden fazla Teklif aliyor.

2|0
    0|0
  • Nasip değilmiş deyip geçicen.

1|0
    0|0
  • yapacak bişey yok hepimizin başına geliyor bu durum seninle alakasının olmadığını söylemişsin ama günün birinde sanada ednk düşer

1|0
    0|0
  • eveeett, napmıyomuşuz ?iş,sevgili aramıyomuşuz,arayınca gelmiyomuş o halde buradan ne çıkar

her kuşun eti yenmez.. :)

1|0
    0|0
  • kimle alakalı :))))))))))

1|0
    0|0
  • bu hepimizin başına geliyor malesef, hepimiz çölde kutup ayısıyız

0|0
    0|0
  • Sonra bir Dacia görürsün,

Çok beğenirsin,

Kolay ulaşırsın,

Zor vazgeçersin.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bu sana hayatın sen bakarken giyinemiyorum deme şeklidir alışmalısın

2|0
    0|0

• not:benle alakası var...

1|0
    0|0
  • Benim iş hayatım hep şu şekilde ilerledi.Hep ben terkettim.:)))

1|0
    0|0
  • Kısmet bir anda açılıyor işte.Yapacak birşey aldığın karar güzelsede hiç sorun olmaz, pişman olmazsın

1|0
    0|0
  • aynı şeyi her gün otobüs durağında yaşıyorum...bekliyorum bekliyorum gelmiyor..sonra aynı yöne giden pek çok otobüs peş peşe...hayatı da buna benzetirim çoğu zaman..beklemek ve beklememek durumu aslında..

1|0
    0|0
Yükleniyor...