Sizi satan arkadaşınız arkadaşınız midir?

sızın sırrınızı gıdıp bır baskasına söyleyen kişi yanınızda durup sızı satabılıyorsa bu sızın dostunuz arkadasınız olabılırmı

0|0
7|3

En İyi Erkek Görüşü

• Sana kendimden Yasanmis bir Örnek veriyim.

Ben bu yasima gelene kadar bir cok iyi ve kötü seyler hayatimda gördüm ve gecirdim.

Ve Insanlari sevdigim ve deger verdigim icin herzaman bana Yanlisda yapsalar dedim cahil olmalarindan kaynaklaniyor Dünyadan ne gördülerki Ömürlerinde Türkiyeden baska Dünyami Ülkemi gördüler vehaut kendilerini yetisdirememisler dedim ve er yada gec isdeselerde isdemeselerde Hayata bakislari degisir ve Sanslar verdim. Aile olsun Arkadas olsun fark etmiyor.Dayim dedim Sirket hisselerimi bazi özel nedenlerimden dolayi kendi üsdüme almadim Sirket kurulusunda Dayimin üsdünde olsun dedim ve Para kazaninca ve Zamani gelince Sirket hisselerini üsdüme Devrertmesini söyledim darbe yedim. Sonra bir Kiz Sevdim Ailelerim deger verdigim Insanlar aramizi yapar dedim Kizla Konusur yapmadilar.Ve bircok örnek sonra kendi kendime dedimki Bu Dünyada gercekden Dostum yokmus, ben demeki iyi bir Insan degilmisim olsaydim bunlari yasamazdim ama simdi bakdigimda olaylara Sükür ediyorum Insanlarin gercek Yüzlerini bu Genc yasimda gördügüm icin nekadar büyük kayiplar vermis gibi görünsem gelecekle kiyasladimi Kücük Kayiplar hatta 01.01.2012 Tarihinde hayatima Yeni bir Sayfa acdim Eski Arkadaslarimi bir cok seyi hayatimdan Sildim Sende gencsin yaparsin Sil basdan Kur kendine gercek Dostlarin var oldugu Güvene bilecegin Arkadaslarinin oldugu ama gercekci olmak gerekirsek bu zamanda cok zor neden Insan Evladinda olan Sorun su ( Soru Yöneltigini farz et ya Sen ya o Sorusunda insanlar genelde O diyorlar. Cünkü nekadar Severse Sevsin bir Insan nekadar deger verirse versin bir Noktadan Sonra Nankör oluyorlar.

Anlata bildimi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• hayır tabiiki. biri bana böyle birşey yapsa anında hayatımdan çıkarırım. zararlı insanlardan her zaman uzak durmalıyız :))

1|2
    0|0
  • düşman kelimesini dost bildiklerim sayesinde öğrendim ... bir hatayı tanımadığın biri yapsa kızmazsın ama dostun yapıosa o bildiğin gevşektir hatta yavş.ktır

0|0
    0|0
  • Kesinlikle yanımdan bile geçemez.

0|0
    0|0
  • Hiçbiri sadece arada lazım olunca görüştüğüm insan olur anca.

0|0
    0|0
  • dostluklar,arkadaşlıklar da bitmiş olsa, zamanında güvenip paylaştığımız şeylerin ortalarda gezmesi o insanın kalitesini zaten gözler önüne seriyor..

0|0
    0|0
  • beni satan arkadaşım olamaz

0|0
    0|0
  • Sırlarımı kimseye anlatmam ama öyle bir durum olursa yine de arkadaş kalırım, kullanırım onu.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Sırlarımı başkasına anlatmam.

0|0
    0|0
  • ironi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...