Trabzonspor Feneri Takımdan Saymıyormuş Sizin Görüşünüz Nedir Bu Konuda?

Fenerle Trabzon Arasında Yasanan Gerilim Bu Aralar hat safada Efsane Trabzonspor Taraftarları Feneri Yoluyor Resmen Başkan Toplantıda İsmail Kartalın Bizi TS Sampiyon Yapacak BJK Gs avni akere gidecek demişti Başkanda Fener Takımmı Ben Onu Öyle Görmüyorum Eğer Fener Buna Güveniyorsa Ben Takımımı Yenik Düşürürm Demişti Sizce?

Güncellemeler:
http://i.hizliresim.com/39dpvO.jpg
Geliorz Bekle Fenerbahçe..

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Evet. Yerel gazetelerimizde puan durumunda bile yoklar en basiti 😂😂😂

0|1
    0|0
  • katılıyorum Trabzonumaa <3

1|1
    0|1
  • Çokta umrumuzda bizde onları takımdan saymıyoruz 😂😂😂😂

0|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 4

• Galatasaray dışında bir takım ile ilgilenmiyorum.

1|1
    0|0
    • Ölümüne Trabzonspor Kardeşim Biz Hakkımızı Savunuruz Bu Ülkede Zaten Sadece İstanbul Takımları Haklı Biz Anadolu Takımlarının Öncülüğüyüz Birinin Baş Kaldırması Lazım O günde Bugün Trabzonspor Bütün Anadolu Takımların Yapamadıgını yapıyor şu an Cezalar Havalarda Ucucuyor 2 Milyon Suanda Ceza baskana 412 Gün Hak Mahrumiyet Cezası.

• Nereye geliyorsunuz hamsiler bizle maçlarınız bitti ve beşiktaşa gs yede yatacaksınız karakterinizi ortaya koyacaksınız satılık ruhunuzu... Takım yerıne koymasanız takımınıza ceza alşdırmazdınız Atarsan sahaya donini gelir koyar golü cristian baroniiii.. :) Emenike koydu gülü delirdiniz direkleri söküp onla fantezi yaptınız :)

1|0
    0|1
    • Klarket Soruyu Okumadın Herhalde Biz Fb yi Şampiyon Yaparmıyız Siz Gidin B. O. K. L. A. R. D. A Oynayın.

• Trabzon icin gayet dogal bir durum :)

0|0
    0|0
  • Feneri takımdan saymıyormuymuş:))) aman ne kadar üzücü:))) ucuz mafya bozuntusu hacı bilmem ne oğlu açıkça şike yapacağım diyor yani:)) Gerçi trabzonun yaptığı şikeleri federasyon görmezden geliyor sanırım takım olarak görmüyor.

1|0
    0|1
Yükleniyor...