Kendi yaşamınızdan örnekler sunabilirsiniz

Birbirinizi öyle çok seviyorsunuzki bir saniye ne o ne siz onu düşünmeden edemiyorsunuz. Gözlerinizi yumduğunuzda o açtıken o. Sesi, yürüyüşü, konuşmassı, hatıralar , kalpsancınız. Üstelik en iyi arkadaşınızdan öte olmuş diyer yandan sol yanınız. Bunun üzerine millionlarca sayfa yazsam bitmez..

aradaki Problem bu sevginin dengesiz oluşu.

Seviyoruz fakat o en sevdiğimize bunları ifade edemiyoruz çünkü o size güvenmiyor o size güvenmedikce iciniz yanıyor adeta. Herşeyin iyi gidebileceğini bildi halde bilinçli kaçışlar.

Unutun demeyin onu unutmak imkansız

ölesiye aşığım ve seviyorum ama aramızdaki sorun

sevmeme izin vermiyor ve bu işkence gibi..

Sizce neden böyle olabilir?

Güncellemeler:
( ilk aşk )

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Siz birlikte misiniz?

0|0
    0|0
    • evet 4,5 yıldır + 8 yıl = 12,5 yıl

• teşekkürler

• rica ederim..

Kızlar Ne Diyor 2

• Gelip burada edebiyat parçalamanın alemi yok "bir insan bir insana güvenmiyorsa güvenilmeyen tarafın kesin bir hatası vardır...

Tamam sevemedim der anlarım, ısınamadım der yine anlarım, hadi çok yoruldum der veya rutinleşti sıkıldım der yine anlarım..

Ama, bir insan bir insanı seviyorda güvenmiyorsa isterse ferman yazsın o güveni kazanamadıysa boş bir sevgidir..

0|0
    0|0
  • Ben beni terkedeli çok oldu.Sen ilk önce kendini sev ondan sonra onu sev.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• sevdikte ne oldu terkedildik

0|0
    0|0
  • Bu tip kızlar sevmiyorum ve sanaqda tavsiye etmiyorum. Ne oldugu belli etmeyen bu şahsın seni sürekli yıpratması muhtemel ne yaptıgını bılmeyen. yazamıycam

0|0
    0|0
Yükleniyor...