Bruce Lee gibi atik olmak için hangi çalışmaları yapmalıyız?

Bruce Lee gibi atik olmak için hangi çalışmaları yapmalıyız? dalga geçecek olan yazmasınn !

0|0
1|12

En İyi Kız Görüşü

• Ateistti kendisi

0|1
    0|0
    • ateistler iyidir mesela bende ateistim

• @Eren1993 Sen nasil ateistsin be tovbe cekiyorsun :D

• tespih çekecek halim yok allah allah :D o değilde bu ateistler allaha inanmıyorlarsa neden allahı inkar ediyor!!! haydi atistler açıklasın bunuda ahahahahhaha D:DD:D::DD

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 12

• eskiden onun için kasları o kadar sertmiş ki kurşun bile işlemezmiş falan derlerdi palavra tabi bunlar

0|0
    0|0
    • çelik kaplama yapcaktı heralde :D

• o adam dünyada en iyisiydi daha iyisininde gelceğini sanmıyorum doktorlar vucudunda 0 yağ oldugunu hatta 1 2 yıl içide aynı tempoda çalışırsa vucuduna kurşunun girmeyeceğini söylemişlerdi hey gidi

0|1
    0|0
    • ahahha buna inanan insanlar var mı hala? kurşunun giremeyeceği mi hahaha sen ciddimisin dostum :D

• Polattan neyi eksik bruce lee abimizin

• araştırın ben kurşun girmiyodu demedim onların ağzından konuştum başta tabiki banada saçma geldi kurşun bu nereye girmicek diyorsunda adam sadece demir gibi kaslardan oluşuyor

• O bahsettiğin adam şafak sökerken kumsalda parmaklarını kumlara saplaya saplaya parmaklarını ölüm makinesi haline getiren bir adam. Gerisini sen düşün...

0|1
    0|0
    • öyleydi ama bruce lee olcam diyebişey yok illa :D atik olmam için ne yapmam lazım.

• gonyada deniz yok ya :D

• Yeşillik bir alan da görür işini...

• 0|0
    0|0
    • gotune sok o exe yi

• estafullah din kardeşim ananın ki daha müsait bir zahmet yardım et bana iteliyelim annene

• ben pc ye indirmedim sennkinde kayıtlıdır sen çagır sok ananınkine

• öyle bir metot olsaydı herkes yapardı bunun metodu yok sen ilerde iş bulmak için okursun o adam sabah spor öğlen uyku aksam spor sen kız arkadaslarınla eğlenirsin o spor spor spor sen uyursun o spor sen gezersin o uyur adamın işi o

0|0
    0|0
    • tamam tam bana uygun :D kız arkadas yok normal arkadas bile yok. evde boşum. herşeyi yaparım ama neler yapmalıyım ki hangi sporları? evde yapılabilecek olan

• hafif ağırlık çok tekrar.

• Gidip bady le ugrasma. Hareketli sporlarla ugras ki bady cok sacma spor. Kimse dozunda yapmiyor. Kick boxuyum fit vucudum var. Hersey yerli yerinde. ve sıkı bir vucudum var.

0|0
    0|1
    • hmm. kum torbasını yumruklamak ne işe yarıyor?

• Nizami ısınarak yaparsan guzel bir aktivite kollarinin kabiliyetini arttrirsin serilesirsin ama kendi basina pek yapmazsin cunku zor yazil bir box kursuna en azinda 1 ay git anlarsin nedemek istegimi kondisyon lazim. bide guzel dogal beslenirsen vucudun sekillenir.

• ya para sıkıntı olmas gidecem hepsine. hayırlısı bakalım ilerde giderim inş

• Öncelikle sürekli hızlı hareket etmelisin ve muay thai yapmalısın.

0|0
    0|0
  • Hız ve serilik büyük ölçüde doğuştan gelen bir lütuftur tabi disiplin, doğru çalışma ve adanmışlıkta işin içindedir.

0|0
    0|0
  • kedilerle birlikte sıçramalısın her yere, kedileri örnek al, nasıl koşuyor nasıl tırmalıyor, nasıl zıplıyor :)

0|0
    0|0
  • İsmini değiştirerek başla bence. Adam direkt olarak isimden kazanıyor zaten; ismim Bruce olsa çitalarla bile kafa kafaya yarışırım.

0|0
    0|0
  • Kung Fu tabiki

0|0
    0|0
  • Bol bol seks

0|0
    0|0
Yükleniyor...