Güzel bulmadığınız bir kıza yazılır mısınız?

güzel bulmadığınız bir kıza yazılır mısınız?neden?

0|0
3|27

En İyi Erkek Görüşü

• Güzellik fizikle bitmediği için birçok şeyin bütünüdür. Düşünce, konuşma şekli ve davranışlar da bunun içine dahildir bence. Zaten bu tür niteliklerini güzel, olumlu ve kendime yakın bulduğum kişi ilgimi çeker. Fakat demek istediğin fiziksel güzellik ise ondan daha büyük önceliklerim var :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Güzel bir söz vardır paylaşmak isterim.

Sev seni seveni yer ile yeksan ise (hiç bir vasfı özelliği güzelliği olmasa da)

Sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise ..

1|0
    0|0
  • Güzelik bir yere kadar.

Gercekden Sevmedigim bir Kadina hic bir sekilde deger vermem. Ilgilenmem onu yataga atmak icin ..

0|1
    0|0
    • başlangıçta

• baslangic nasil bir olay biliyormusun söyle anlatiyim kendimden.

28 tane benimle ilgilenen birlikde olmak isdeyen bayanlar vardi ve bir gün bir bayanla Kavga ediyoruz ve böylelikle yazsiyoruz sonra bir bakmisimki ona ilgim hisllerim daga farkli ve bir bakmisim ona Asik olmusum hic hesabda yokken.Yani böyle bisey Güzel olup olmadigini görmemisdim bile yani Plansiz gelisiyor bircok sey.

bir cok Güzel Kadinla birlikde oldum Manken olanlarda vardi ama güzel bir iletisim olmadigi zaman kuru Güzel

• yazılmam, güzel olsada yazılmam. tamam güzel olabilir ama yanında ahlakının, huyununda güzel olması lazım. içi çifkef dışı güzel olsa nolur. insanların duygularıyla oynanılmaz. herkesin anası var bacısı var. kimse onlara yapılmasını istemiyorsa bir baskasınada yapmayacak

0|0
    0|1
  • erkekler güzel olmayan kızları genelde 2. kapı olarak gorurler ve yıne genelde cınsel ıhtıyaclarını karsılamak (yıyısmek, opusmek, koklasmak) amacı ile takılırlar. Gerçek budur... Cunku cırkın kızlar her zaman kolay lokmadır.

0|0
    0|0
    • çirkin kızlarla yakışıklı erkeklerin beraberliklerini neye bağlıyorsun?

• Tam tersi çirkin kızlar kaprisli olurlar, çok güzel bu kızla çıkamam dediğin kız sana yazılır emin ol bundan.

• Gördüklerimdenmi emin olayım soylediklerindenmi ? mevsimhazan anlatamıyorum galiba. Yazımı tekrar oku. O bir yorum veya bir düşünce değil. Bir gerçek. Dolayısıyla gelıp bana burda birşey soylemen anlamsız. Kendi arkadasların arasında konusaıblırsın ama. İyi geceler.

• Hoşlanmadıktan sonra ilgilenmem bile çünkü bana sevgiden başka bir kızın verebileceği hiçbir şey yok. Verebileceği başka şey varsa da her yerde bulabileceğim bir şeydir :D

0|1
    0|0
  • Güzellik sadece fiziksel olarak değildir.Zaten fiziğe değer verenler yüzünden bugün evlilikler bitiyor.Yani anlıyacağın insanın içi güzel olsun dışı değil.

0|0
    0|0
  • Güzel olması şart değil. Başka özellikleri güzellikteki eksiği tolere edebilir.

0|0
    0|0
  • elektrik almadığım birine yazılmam yazılamam yaniii iiçimdden gelmeyeceği için

0|0
    0|0
  • bazen bizleri yüz hatlarının güzelliği değil bir bakışı ya da gözlerinin güzelliği bile vurabilir ama o kadar da aşağıları kurtarmaz yane :))

0|0
    0|0
  • 'yoklukta gideri var' klasmanındaki hatunlara niyetlenmişliğim var ama yokluktan hep : /

0|0
    0|0
  • Evet yazarım ama yanlızca abaza kalırsam yazarım faydalanmak için yoksa yazmam o da faydalandıktan sonra go go muhabbeti

0|0
    0|0
  • Ben kızlarda kesinlikle tipe önem vermiyorum.

1|0
    0|0
  • Güzellik herşey değildir.Zeka, kültür ve eğlenceli olması çok daha önemlidir.

1|0
    0|0
  • kisa boylu bi dusunur ne demis herkesin bi gideri vardir

1|0
    0|0
  • İnşallah yazılmam :)

1|0
    0|0
  • Belki evet, belki hayır...d

0|0
    0|0
  • güzel olmasıda önemli değil önemli olan ona karşı birşeyler hissetmem ;)

0|1
    0|0
  • tabiki hayır

0|0
    0|0
  • İç güzellik olabilir. İlla dış güzellik önemli değil ki.

0|0
    0|0
  • onlarında sevilmeye ihtiyacı var :)

0|0
    0|0
  • neresini güzel bulmaya bağlı

0|0
    0|0
  • vucut hatları güzelse 90.60 .90 ise yazılırım :)

0|0
    0|0
  • bana güzel olsun isterim

0|0
    0|0
  • güzele bakmanın sevap olduğu bir inanç sisteminde asla :((

0|0
    0|0
  • sorun yazılmaksa hayır fakat herşey güzellik yakışıklılık değildir.

0|0
    0|0
  • kesinlikle yazmam beğeni şart

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Lütfen kizmayin ama bazı erkekler için kalbi atsın yeter veya nefes alsın yeter felsefesinden yollara çıkarak kızlara yaklaşabiliyorlar.Hayatta nerede olduklarına bağlı.Yalnız olduklarında onlara her yol Bağdattır ve bana fikir sorarsanız bence her insan güzeldir.Bakmayı bilene görmeyi bilene her şey güzledir.Her yerde neden güzellikler görüyorum? Çünki güzel bakıyorum :)

1|0
    0|0
  • çekici bulduklarına yazılırlar

0|0
    0|0
  • ya sen beğenmediğin bir tipi kabul eder misin

0|0
    0|0
    • evet.

• hadi ordan

• senin için öyle olabilir ama tip olarak hiç beğenmediğim biriyle çıktım.

Yükleniyor...