Beyler kavga ile ilgili?

beyler kavga sırasında verebileceğiniz önemli taktiklerinizi söyleyebilirmisiniz?

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• İlk vuran kazanır diye birşey yoktur bu aklinda bulunsun sadece sağlam vurursan indirebilirsin
    Aranız uzaksa tekme at yanına yaklaştırmamaya çalış
    Eğer kavga öncesi konuşma yaparsa çeneyle yanağın birleştiği yere arka kısmına indir yumruğunu kuvvetini omuzundan al ve vur yumruğunu sallarsan pek etkisi olmaz ama dediğim gibi vurursan belki indirebilirsin

Herşeyi geç kendini kaybetme

Bilinçli ol nasıl kavga ettiğinin nasıl nereye vuracağının bil

Eğer bilinçsiz kavga edersen sadece elini kolunu sallarsin artık hangisi denk gelirse

Kavga kötü birşeydir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Vay arkadas bu nasil bir sorudur :D gece gece gulme krizine girdim ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• boşluğa vurursan diyaframı patlar ve 4 saniye sonra ağzından rosefik kan akar ve dolayısıyla bidaha sana vuramaz dalağı aşırı miktarda çalışmaya başlar ve tıkanır eğer kalbine vurursan ölme riski var bu yüzden boşluğa çalış bide özel bölge bide burun en hassas bölgeler bunlar boğaz bide göz kulak ense buralara çalış ayağında postal varsa diz kapağına tekme atarsan kilit bölgedir genelde askeriyede komotanlar bu taktiği uygular kaval denen bacak ayak kemiğine vurursan ömrü boyunca topal kala bilir. emin ol benle kimse kavga etmek istemez benden genelde çok korkarlar çok kavgaya girdim ama kimseye demem :D bu taktikleri uydurmuyom yani isterse karşında terminatör olsun eğer biraz kas gücün varsa birde bu taktikleri uygularsan yıkarsın adamı tabi bunların bir sıralaması var önce ellerini izle adamın önce adamın ellerindne korun sonra kafasından sonra ayaklarından sonra sen uygulamaya koyul böyle böyle gider işte :D

0|0
    0|0
    • vaay ilk yumruğu veya kafayı burnumun üzerine yedim diyelimki sonrası ne olucak

• sakın burnundan nefes alma oksijen damarlarını aniden çatlatır direk ağzından nefes almaya başla ve burnunu koru tekrar darbe alma işte ozaman sadece son bir şansın kalır direk özel bölgeye tekme ya da tekmeyi boşluğuna at ya da döner tekmeyi surata atarsan nakavt ede bilirsin ya da direk yumruğu kalbine at rakibini öldür tıka nefesini :D

• :=)

• bunun taktiği olmaz gider çenesine çakar indirirsin bunun sporla boks yapmakla falan da alakası yok hatta fiziksel özelliklerle de çok yok , cam değilsin ki 1 yumrukta kırılasın sadece belki şu olabilir kafana fazla darbe yeme özellikle çenene

0|0
    0|0
  • Kaçmak işe yarar

0|1
    0|0
  • Eğer ringlerde felan dövüşmeyi düşünüyorsan taktik her zaman işe yarar ama sen kavgadan bahsettiğine göre sokakta ya da dışarıda genelde birden bire gelişen olaylarda olduğu için taktik peş işine yaramaz çünkü sokak kavgası tamamen farklı bir şeydir. Yapman gereken tek şey cesaretini toplayıp rakibine bilinçli olarak saldırmak. Sen o cesareti kendinde bulup rakibine saldırırsan gerisi gelir zaten :D

0|0
    0|0
  • kavgada korkun yoksa sag sol giris.. verecegim en büyük taktik. ilk vurus senden olsun saglam olsun ki karsindaki neye ugradigini sasirsin kendisine gelemeden darbelere devam et.

0|0
    0|0
    • korkusu olanda yumruk atabilir

• korkusu olanda yumruk atar. lakin sana bir örnek vereyim ortaokul ya da lise zamani bir arkadasimiz vardi tanimadigi kisileri cok kötü döverdi pisikopat gibi ama ayni siniftan biriyle kavga ettimidi ona zarar gelir diye karismazdi. anlatmak istedigim buydu

• Vallahi dostum 5 yildir kick boxla ugrasiyorum. Eger aralarinda benim gibi sporcu varsa yeltenme. sayet pestilini cikarir

0|0
    0|0
    • kaçıp kurtulcağıma dayağımı yer otururum

• yani karşındaki ne olusa olsun bu taktik işe yarar diyosun tabi ilk burnavurma hareketini tutturursak

• Aynen oyle. Ama unutma sakin olcaksin. Sakin olmaz heyecan yaparsan hata yaparsin. Hic kasma kendini. Kalp atislarin hizlanacaktir ama heyecan yapma

• Burnuna darbe alma yeter burnuna darbe alırsan beynin sarsılır ve olayların farkına varamadan ağız burun kalmaz.

0|0
    0|0
    • burun önemli diyosun

• Aynen öyle bak düşün mantıken sinirlendin daldın Sağa sola bir baktın burun kanıyo ne sinir kalır ne güç kalır nede hiddet olduğun gibi elller ve ayaklar titrekleşir ve gerisi malum

• Karşınında burnuna fazla sert vurma burun kırılıp beyne kemik batabiliyo sonra ugraşırsın

• cesur ol, korkma, ilk hamleyi sen yap.

0|0
    0|0
  • https://www.youtube.com/watch?v=8UcZFOgQmuM
    şuralardan kopya çek abi youtuptan filan..

0|0
    0|0
    • bunlar izlemeyle kullanılacak hareketler değil

• taktiğe gerek yok eğer karşındaki bir boksör falan değilse. allah ne verdiyse vurucaksın.

0|0
    0|0
    • öfke beyni daraltır karşındaki akllı davranırsa yorulmanı ve hamlelerini boşa kullanmanı bekleyerek galip gelebilir

• iyi o zaman çok biliyorsun neden soruyorsun kardeş:D sen karşındakinin yorulmasını bekle. o ara o seni yorar zaten.

• Direk dizini adamın en zayıf noktasına koy yere düşsün.

0|0
    0|0
  • Anderson silva izle ☺😊

0|0
    0|0
    • onları izlemekle olmaz o işler

• Sen izle alla alla kafes dogusu vurus teknikleri adamin atikligi refleksleri sana yardimci olur yurek lazim diyen arkadaslara sesleniyorum 😂😂

• Valla sabah ilk is yurek yiyeceksin gerisi gelir

0|0
    0|0
  • Çene ve kulağın arkası bir de imalathane çok zayıf noktalardır.
    Sağlam yumrukta ilk ikisinde işi bitirirsin.

0|0
    0|1
  • İmkan varsa sırtını duvara ver

0|0
    0|0
Yükleniyor...