Fitness ile uğraşanlar?

kas ağırlıklı spor yapanlar diyeyim her neyse, en kısa surede mekık nasıl yapılır?

Haftada kaç gün , 7 günündede yapmak gerekir mi?
Proteın dıyetı 2 haftalık dıyolar antreman sonuna kadar devam mı edılıyo?
Omuz kasları ıcın lastık aldım onunla evde calısan faydasını goren var mı? Bende evde calısıcam cunku karın kasları ıcınde omuz ıcınde?
Daha önceden kolunu, dırsegını kırmıs ya da omzu cıkmıs bırılerı var mı? Ben dırsegımı kıralı 2 sene olcak nerdeyse ıyılestım amelıyatsız hemde, sımdı hafıf ses cıkarıyo ve cabuk yoruluyo boyle sorunlarım var bılgılendırme yapar mısınız bılgısı olanlar?

0|0
03

En İyi Erkek Görüşü

• haftanın 7 günü yaparsan gelişim değilim tam tersine kaslarda ağrı ve güçsüzlük hissedersin haftanın 3 günü hadi 4 olsun 2şer kas grubu olarak çalıs en iyi verimi böye alırsın 3-4 saat çalısma ama ne kadar emek okadar köfte hesabı degil bu kas bu kas yorma fazla ama antremanını sağlam yap öyle 2 dumbel alıp kaldırıp aynada kaslara bak be diyede havalanma

0|0
    0|0
    • Daha düzenlı cevap verseydın keske karısıyo cunku , haftada 4 gun yapayım dıger kalan günlerdede bu 4 gün hıç yapmadıgım bilek falan çalışayım basit şekılde, mesela pazartesı karın kası salı omuz persembe karın cuma omuz, nasıl sıstem? az mı oldu sankı? omuzla karın aynı gun sıkıntı olur mu kı?

• Şınavı sandalyede çek omuz genişliğinde 2 sandalye koy ayaklarınada sandalge koy en sonuna kadar çek şınavı göğüs kasların benc pressten daha etkili yırtılıcak daha çok gelişim sağlıcaksın.
      3x10 yapabiliosan 12 yap götünden ter akıcak sakın pes etme ben normal şınavda 45 tane raat yapan adamım anlattıgım şınavda 15 i bulamıyorum.
      2.3x12-15 eğer zorlanırsan 3x8 3x 12 yap setlerde 45 saniye dinlen sonra devam. Karın kası için ne zorlukla mekik çektigine bağlı eğer yapabiliosan 5x50 ya da 5x45 yap

• Tamamdir karin kasiicin cokyonlu calisicam yan karin alt karin hepsini setlerle ayri ayri yapmayi dusunuyorum, omuzumdada bir durum var bro assagida birine cevap yazdim sana zahmet okur musun onu, omuz kaslarimida gelistirmem lazim doumblem var 2 tane 5 kg lik lastik var ayrica cok ise yariyo bunuda belirteyim

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 2

• haftada 4 gün 2 set 12 tekrar mekik çekiceksin her gün olması şart değil protein olayına gelirsek şu an ki vücut yağına göre tüketiceksin eğer zayıfsan aban gitsin ama kiloların varsa düzenli ve az şekilde kullanıcaksın suprament whey protein tozunu şiddetle öneriyorum en zararsız ve en kalitelisi, kemiklerinde ağrı veya kasıntı hissediyorsan doktora görünmeden spora başlama ciddi sakatlık geçirebilirsin

0|0
    0|0
    • haftada 4 gün ü parçalara ayırır mısın omuz ve karın kası olarak? aynı gun ıkısıde farklı kas çalışamazmıyım 4 gün içinde her gun ıkısınıde? proteın tozu kullanmayı suanlık dusunmuyorum bıldırcın yumurtaıs falan aldım bol proteınlı beslenıcem ılerkı asamalarda bakalım duruma gore.

Sıkıntı yok ses gelıyo kıreclenme gıbı saglam hastanelere gıttım normal dedıler olcak bunlar dedıler omuz kaslarım zayıflamıstı bı doktor amelıyat dedı 10 ay küsür önce gel dedı profesor gorsun, profesor baktı Allah razı olsun valla dedı amelıyatlık durum yok gencsın kasların esnek normal gucsuzlesmıs bıde yarım alçı taşıdıgm ıcın (atel) omzum dengesız duruyo bıraz dondururken atıyodu boyle çark olur ya takılır gıbı, kas gucsuzlugu dedı fızıge gıttım ıyı geldı gectı nerdeyse sonra evede lastık aldım calısıyodum bayagı , bıraz bıraktım 1-2 ay kadar hemen yıne gucsuzlestı hıssedıyorum olay bu yanı şu an son durum, boyleydı gıttıgımdede bısey dedıler mr çektım kaç defa tertemız sadece kaslar zayıf ordakı.

• Adamlarda 0 hacim oluyor protein diyeti karbonhidrat diyetinden bahsediolar birak diyeti aban yemege saglamda anremanini yap devamm ettt

0|0
    0|0
    • Basladim diyete mesela yemekten kesmicem sebzeler falan filan ama her gun bildircin yumhrtasi ve 2 yimurta beyazi tuketicem , 2 gunde 1 kesinlikle pilav yicem oglende, kiemizi et tavuk falan hactada 1 yiyom kesinlikle zaten kiymasiz yemek pismez evde her gun aliyorum ordan da prooteini, normaldede kola tuketmem fazla gazli icecekleri 0 a indiricem ayni sekil cips cikolata sekerli seyler falan, uyku musa duzene sokucam sistemli antremanlari i yapip terleyecem evde inaniyom ben sonuc alcagina. Benim ki protein diyeti oluyo saglikli aslinda

Yükleniyor...