Messi, Ronaldo, Neymar, Bale hangisi sizce daha iyi?

Bence en yeteneklisi neymar, ama en iyisi ronaldo(messi 2-3 yıldır baya düştü, ronaldo sabit kalmayı başardığı için en iyi bence)

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

• Hepsinin karışımı ronaldinho

0|0
    0|1
    • aynen furbolun efsanesiydi ama şimdi neredeyse bırakma potansiyeline geldiği için yazmadım

• Kesinlikle dostlukta vardı şimdi birbirini yiyolar dostluk die bisi kalmdı :)

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 12

• Messi, tarihin en iyisi kardeş. Ronaldo ve Neymarla kıyaslaman komik olmuş. Son Dünya Kupasında, Gençlerbirliği ayarındaki ülkesini tek başına dünya ikincisi yaptı. Bu yıl hem La Liga hem Şampiyonlar Ligi tarihinin en golcü oyuncusu oldu. La Liga'da bu yıl hem gol hem asist krallığında zirvede. %99 ihtimalle La Liga, Copa Del Rey ve İspanya Süper Kupası'nı kazanacak. Şampiyonlar Liginde de %90 favori. 6 kupalı sezon ve 5. Ballon d'Or çok yakın.

Messi yıllardır aynı seviyede. Ronaldo 2 yıldır yükselişte olduğu için iyi gelmiş olabilir, 50 oynuyorsa 70'e yükselmiştir. Messi yıllardır 90'da zaten, bu yıl 100'ü zorluyor.

Bu da kimin topla daha iyi bir bütün olduğunu görmen için:
    www.dailymotion.com/.../x2bdecu_messi-ve-neymar-in-top-sektirme-yarismasi_fun

0|1
    0|0
    • neymara en yetenkli dememni sebebi bu videdoda var, aynı zamanda orda neymar sekitrirken havadan sekitiriyo gene artistliğine kaçmış yani işin, ronaldoda 2 yıldır değil, m. unitedeyken bile ben en iyyim diye bağırıyodu ha tabi senin görüşünn messidr saygı duyarım ben ronaldo ve neymarı severim, eskiden olsaydı tek isim ronaldinho der çeklirdim
      https://www.youtube.com/watch?v=3KqFBEfT4Zk

• Messi messi messi :)

0|0
    0|0
  • Sergen Yalçın 😁

0|1
    0|0
  • Messi.

0|0
    0|0
  • Bale

0|0
    0|0
  • Messi ve Ronaldo gerisi bebe daha

0|0
    0|0
  • Messi>Ronaldo>Robben ve diğerleri.

0|1
    0|0
  • Sabri Reyizz

1|0
    0|1
  • Hepsinin yeteneginden Ronaldo'da var. tipte var :D

0|0
    0|1
  • bale

0|0
    0|1
  • 1 ronaldo 2 messi 3 neymar 4 Van persie 5 poldoski

0|0
    0|1
    • kardeş 3 ten sonrası çarşamba pazarı gibi olmuş, yerinde olsam 4 e marco reus u koayrım 5 di maria yı

• Tabiki Messi

0|1
    0|0
Yükleniyor...