İnsanın sevgisi aramalarına mesajlarına göre değerlendirilebilir mi?

yani şöyle sevgilisiniz yanyanayken problem yok herşey süper ama az arıyor az mesaj atıyor ise bunu sebebi ne olabilir...

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Yalnız değildir. Belki arkadaşlarıyla birliktedir. Belki kafa dinliyordur. Ya da alışık değildir telefondan öyle yapmaya. Sonuçta biz erkekler fazla tel kullanmayız. İşimiz olursa kullanırız daha çok. Öyle alıştık..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• teknik olarak böyle değerlendirmek isteniyorsa değerlendirilmesine mani bir durum yok.

Mesela şuan örnek olması için değerlendirdim.

Bir sorun olmadı.

Çok basit.

0|0
    0|0
  • bu konuda zamanında illallah demiş biri olarak, abartılmaması gerektiğini düşünüyorum. günlük olarak ne kadar vakit geçiriyorsunuz sorunun cevabını verebilmek için onu da bilmek gerekir.

0|0
    0|0
  • iletişim sonuçta?

0|0
    0|0
  • yani günde 5 saat ya fa 100 mesaj dan az ise başka birini bul

0|1
    1|0
  • degerlendirilir bir günde 1000 mesaj atmayan sevgili cok az seviyor demektir .

0|0
    1|0
  • sevilen insan hep aranır aranmıyorsa bariz bellidir

0|0
    0|0
  • adam akıllı valla. Çok muhabbet tez ayrılık getirir derler.

0|0
    0|0
  • bazı insan gerçekten mesaj yazmayı aramayı konuşmayı sevmez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben çok değerlendirdim. Belki de beni sevmisti ama ben bilinçaltıma yerleşmiş olan düşncedn kendhmi tuTamadm. Neyse ya biten bitti.

0|0
    0|0
  • ilgisiz insan da çekilmez.bence hoş zaman geçiriyor,senin sevdiğin kadar sevmiyor.yoksa kaybetmemek için arardı

0|0
    0|0
  • Bu tür şeyleri sevmiyordur belki. Mesela ben telefonla görüşme yapmayı sevmem.

0|0
    0|0
  • telden sklıyodur

0|0
    0|0
Yükleniyor...