Aşkınız için ailenizden vazgeçer misiniz?

aşkınız için gerekirse ailenizi karşınıza alırmısınız?yoksa ondan mı vazgecersiniz? sevgiliniz mi ailenizmi?

Güncellemeler:
erkeklerden hiç ses yok farkındamısınız hanımlar?

0|0
11|5

En İyi Kız Görüşü

• Eğer sevgili olarak doğru kişiyi seçtiysem beni anlayacaktır ve hayatımda en önemli 2 şeyi karşılaştırmama neden yaratmayacaktır zaten.Ve eğer doğru kişiyi seçtiysem aile konularında anlayışlı olacaktır ve aileme saygılı davranacaktır.Ailem de çağdaş insanlar olduğundan böyle bir kıyaslamaya sebep göremiyorum.Ama eğer sevgilim sorunlar çıkarırsa tabiki ailem derim.Ailem beni her halimle kabul eder,kim ailemin yerini alabilir ki?

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• zaman gösterir

0|0
    0|0
  • Erkegi her zaman bulurum ama ailemi bulamam :(

0|0
    0|0
  • Ailemi karşıma alacak adamla işim olmaz zaten , seviyorsam da kimse yolumdan alıkoyamaz ...

0|0
    0|0
  • Sevdigim kisinin ailemle iyi anlasacagina eminim ailem beni seviyor ve sevdigim kisiyi de mutlaka severler.. Her iki tarafdan vazgecemem..

0|0
    0|0
  • Aile de değişmeyen isimler yeralır ama sevgili sıfatının farklı sahıplerı olabılır.Aılemdır...

0|0
    0|0
  • Sevgili; aşktır, gelecektir.

Aile; hayattır bence :)

Kıyaslayarak doğru bir şey yapmazsın.

0|0
    0|0
  • askım için ailemden vazgeçemedim ailenin yeri farklı ama kalbım hala yanıyor

0|0
    0|0
  • Vazgeçmem. Ailemi sevmediğim doğru ama hiç bi şekilde üzerimdeki emeklerini inkar edemem.

0|0
    0|0
  • ailem herseyim vazgecmem onlardan

0|0
    0|0
  • Yapamadım. Yapsaydım şuan her şey çok farklı olabilirdi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• aşkım için ailemden vazgeçiceme aşkım benim için aileme katlansın bi zahmet hımmm ama eğer ailem istemiyosaki benim sevdiğime kimse hayır demez eninde sonunda bi yolunu bulur yıldızları bir araya getiririm

0|1
    0|0
  • o anki aptalliga gore degisiyomntkli dsunurken hyr asla ailem tabiki dersin ama severken ole degil...

0|0
    0|0
  • tabiki aile gerisi teferruat

0|0
    0|0
  • Birilerinden neden vazgeçeyim ?

0|0
    0|0
  • kısa ve öz HAYIR

0|0
    0|0
Yükleniyor...