Dün sizi aradı birkaç kez. Birinde neredeyse bir saat konuştunuz. Bugün siz arayınca tanımadı. Ne düşünürsünüz?

Numaranızı vermiştiniz istersen ara diye, siz bilmiyorsunuz onun numarasını.

Ertesi gün sizi aradı birkaç kez. Birinde neredeyse bir saat konuştunuz. Bugün siz arayınca tanımadı.

Sonradan sonraya heee sen miydin kaydetmem ben yeni tanıştığım insanların numaralarını falan filan geveledi ama biraz birşeyler var altında hissediyorsunuz gibi.

Ama abartısız bir saat konuşmuştunuz aramalarından birinde belki dün. Bir de şöyle bir detay da var sanki hep tanıyormuş gibiydiniz, tam tarifi bu. Ondan önce de kaç gün mesajlaştınız öncesinde.

Gerçekten tanımamış olabilir mi?

Nasıl bir kafadır bu?

Ne düşünürsünüz?

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• Hiç bir şey düşünmem.Stratejik oynuyordur :).Bir ileri geri taktiği.Bir kadın yapıyorsa bunu harika ötesidir.Erkeklerin stratejilerini çözen bayan tehlikelidir.Erkek yapıyorsa kendi tuzağına eninde sonunda düşecektir.Oyun oynayanların hakkında hayırlısı

0|1
    0|0
    • Siz tuzak kuran erkek girmemişsiniz :)

• Düzeltme: Görmemişsiniz olacak.

• Öylemi? Sence bana bir tuzak kuran adamı ben gözünden tavırlarından tanımmamı? Ben göz yumarım ama görürüm.Bunuda hiç bir zaman unutma.

Bazen erkeklerin yanında onların tuzaklarını görmüyormuşum gibi mahsuzdan tuzağa giriyormuşum gibi yaparım ve sağ gösterim sol vururum.Benim tuzağıma düşene ben acırım gerisi boş :).Hayırlısı

Kızlar Ne Diyor 8

• Bidahakine de o arar ben hiç açmam. Beni tanımazdan gelirse ben ona hiç olmamış gibi davranırım o golü hazmetsin sonra bakalım.

0|1
    0|0
  • Alzaymır (nasıl yazılıyordu bu) hastası olduğunu düşünürdüm. Eminim dün yediğini bile hatırlamıyordur o insan :))

1|1
    0|0
    • :D Doktorlar görmesin böyle yazdığını.

• Aman olsun :D Alzaymır mıyım neyim, yazılışını unutmuşum.. Ufff cidden iyi değilim ben :D

• Tanimamis gibi yapmis. Ya saçmalamak için yada bir an ne diyecegini bilemedigi için; kimsin dedi.

0|1
    0|0
  • ya bilerek yapıyor,ulaşılmaz havası vermek için

ya gerekten unuttu

ya da yine bilerek yapıyor ama bu seferki niyeti kendinden soğutmak?

0|1
    0|0
    • niye üçüncü seçenekteki gibi birşey yapsın telefonumun mecburen kapalı olduğu birkaç saatte ne değişmiş olabilir sabahın altısında mesajlaşılıyordu halen

• daha iyi bir seçenek olabilir,bu tür şeylerden sıkılmış olabilir çünkü hızlı olmuş biraz sabahın 6sı dediğine göre(yani duygularını bir anda yaşayınca bazen sıkılıyor insan bu yoğunluktan) veya ailesiyle falan bir sorunu vardır artık uğraşamam diyordur bunlarla?

• hmm açıkcası tek seçenek var

WC kapısına yaz numarasını seni tanımamak neymiş anlasın :))))

0|1
    0|0
  • değişik biri diye düşünürüm. güvensizlik yaratır.

0|1
    0|0
  • Kaydetmemişse ilgisini çekmemiştir, banada olmuştu öyle bişey.

0|1
    0|0
    • ama daha o günün sabah altısında yine mesajlaşılıyordu arada seyahat sebebiyle birkaç saat telefon kapandı erkeğin sonrasında böyle oldu. kendisi de itiraf etmişti ilgisini zaten birkaç kez

• Unutmuştur, cidden. İstemediğim kişilerin numarasını bende kaydetmem.

• enteresan 10 gün yazış yaklaşık toplam 500 mesaj belki sonra bir gün önce bir saatten fazla konuş üstelik arayan sen ol, sonra mesajlaşmaya devam et sonra unuttum de.

o da iyi kafaymış

• dengesiz, ve uzak duruklası

sevmem ben net olmayan insanları. net.

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Sanırım çok fazla geçmişinizin olmadığı birisi. Ya da eskiden tanıdığınız fakat uzun bir süre haber alamadığınız birisi. Numaranızı verdikten sonra sizi günde birkaç kez aramış saatlerce konuşmuşsunuz bence bu size karşı ilgisinin bir göstergesi. İlgiden kasıt sevmek sevgili olmak değil belki öylede olabilir bilemiyorum bunu siz daha iyi hissedersiniz.

Gözümde anın karesi canlandı. Gerçekten tanımadığını düşünmüyorum Bugün tanımamazlıktan gelme sebebi bence ayrıca görüştüğü birisi olabilir, sevgilisi , sevgili adayı belki eşi. Siz ararken bu kişi yanındaydı. Boşluğuna geldi telefonu açtı fakat yanında da dediğim şahıs vardı öyle rahat konuşamazdı düşünmeden verilen bir kararla tanımama ayağına yattı fakat siz hatırlatmaya çalıştınız ve sonrasını daha önceden planlamadığı için durumu fazla uzatamadı ve böyle gevelemer ortaya çıktı.

0|1
    0|0
    • olabilir ihtimal dahilinde, thanks

• çok şey düşünürüm bidaha o kişiyi düşenmem ve aramam beni önemsemeyeni ben neden önemsiyim

0|2
    0|0
  • olur böyle şeyler der geçerim

hem 1 saat kimse ile konusamam kusura bakmasınlar

5 dk'dan sonrası sıkar

0|1
    0|0
Yükleniyor...