En kısa sürede karın kası?

Boy 1.79 kilom 73 fazla kilom yok ama sıkıda değilim omuzlar geniş dahada genişti ama biraz daraldılar sanki kuvvetsızleştıler, yaz gelıyo sımdı ben en kısa surede karın kasına ulaşmak ıstıyorum en azından sıkı olsun, şu anda zaten çok az alt tarafta bı yağlılık var fazlası yok ama duruş bozuklugundan dolayı bırazda bazen kotu durabılıyo, neler onerırsınız? Evde çalışmayı dusunuyorum en azından Temmuz a kadar adam akıllı sonuc elde edeyım Hazıran da fena olmaz :D ıstıkrarlıyım evde 5 kg lık 2 doumblem var , omuzlar falan ıcın lastıkler var , barfıks borum var bunlarıda belırtmek ıstedım, ayrıca her sabah 2 yumurta yıyorum en az bıldırcın yumurtasına başlıcam, nasıl bı program çalışma sıstemı yiyecek duzenı onerırsınız ? Yapabılırmıyım? Bilgisi olanlar yazarsa daha çok daha faydalı olacaklardır

Güncellemeler:
yardımcı olacak yok mu

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Karin Kasin onceden varsa (ama yag yuzunden gozukmeyebilir) sadece ordaki yaglari eritmek lazim zaten onceden karin kasin varsa zaten gozukurler.
    Bunun Kardio yaparak (kosma, yuzme...) yapman lazim.

Yok hic karin kasin yok birde ustune yag varsa isin imkansiz gibi birsey.

Diyet icin Sekeri ve Kalori yi azaltman lazim ama yeterince protein almalisinki kaslarini kaybetmiyesin.

Not:Kardio sadece karindaki yaglari eritmez yagli olan herseyi goturur (Bacak;kalca...)

0|2
    0|0
    • günde telefondanda baktım en az 20 000 adım atıyorum bayağı yuruyorum yanı kosmaya pek vaktım olmuyo, evde sureklı mekık sınav arada barfıks cekıyorum, kardıyo olarka evde ne onerırsın? Bol su içiyorum yüzmeye geçen sene gıttımde bu sene bıraktım ygs lys falan var sıkıntılı bıraz.

Önceden karın kasım yok yanı hıc kendımı kasmadan bı gorunum elde edemedım ama hıc bı zamanda sarkmadı gobegım kıloyu aşmadım yanı daha yaş 18 zaten ama gerçı yaş farketmıyo artık gunumuzde. Göbegım yok denecek kadar az ama yağ var yanı kas gorunumu gelmıyo baktıgın zaman gobek gıbı degıl sarkık degıl ama göbek baslangıcı gıbı dusunebılırsın yanı tam çızgıde ya gelıstırıcen ya bırakıcan kendını

• Tatile gitmiyorum bu yaz param yok :D

Zaten SSeneye beslemen hocasi tutacam oyuzden sikinti yok bol sans

• ben 5 senedır tatıl tatıl dıyorum bu sene heves ettık bakalım :D sagolasın kardeşım elıne saglık bu arada :)

Kızlar Ne Diyor 1

• hergün düzenli mekik çek karın kası için

0|0
    0|0
    • hangı mekık turlerı? sabah aksam? guzel bı bılgılendırme lazım bana

• @nkaradag haftada 3 kezden fazla karın kasları çalıştırılmaz.

• Haftanin 6 gununu 3 karin e omuz diye bbolsem?

Erkekler Ne Diyor 3

• Yemene çok dikkat etmelisin hareket olarak da. Bir arkadaşın bacaklarını açsın ronaldonun frikik kullandığı pozisyon gibi sen kafanı bacaklarının arasına koy çocuğun, uzan iyice. ellerinle de bacaklarını tut çocuğun. Bacağını havaya kaldır o son gücüyle iteklesin. Sende bacağını yere değdirmemeye çalış

0|0
    0|0
    • kardeş ne faydası olacak bunun tek seferlık kasılma sadece kafa mı buluyosun

• kardeşim bak kaç kilosun ona göre protein alman gerekir bide bir yumurtada 6-7 gr protein var o baya az kilonu 0,2 çarpıp ona göre protein alman gerekir karın kası kolay çıkmaz önceden varsa eğer 1-1,5 aya çıkar ama önceden yoksa çok zor

0|0
    0|0
    • göbek yok zayıf sayılırım normalim yani, kilomu yazdım soruda boyumla bırlıkte, önceden karın kasım yoktu ama hiç göbekte yapmadım yanı hep fıttım en azından, hafıf kasınca bıraz belırgınlesıyo yanı öyle ölüyü canlandırmak gıbı degıl cok sukur :D proteın olarak baska neler onerırsın? sımdı dedıgın hesabı yapıyorum

• ben tavuk göğüsü kullandım 1 yıl gayet iyiverim aldım tabi ek gidada kullandım ama sen zayıfsan kilo sorunun yoksa her türlü et işini görürü bu arada tavuk ta 100 gr 25 gr protein var ettte daha az , yağ oranıda yüksek ama bcaa acısından zengin tercih senin

• çok tavuk yıyoruz aılecek kırmızı et olrak kıymadan ötesı fazla yok :)) tavuk gogsunu bızımkıler normal prenses tatlısı gıbı yapıyolar dıgerı nasıl bılmıyorum onu bı soyleyım onlarada, o dıyetı duymustum her gun bır tabaktı oglenlerı

• yüzme iyi

0|0
    0|0
    • Ygs lys var yüzmeye gıtsem haftada max 2 gün cok yakında degıl, dershanede var benı zorlar zaten şunlar oldugu ıcın bıraz sıkıntı yaratıyo

• yüzme kötü

• eyv

Yükleniyor...