Siz ne düşünüyorsunuz ?

Üniversitede iyi bir bölüm okuyan, ama kitap okumayan ve alkol almayan , ama anlaştığınız birinden ayrılırmıydınız ? Ama siz kitap okuyor ve alkol alıyorsunuz. Daha doğrusu sorum şöyle olacak. Bir kızın kitap okumaması yada alkol almadığını belirterek ayrılırmıydınız ve neden?

Güncellemeler:
bu arada aslında KIZ HEM KITAP OKUYOR, HEM ALKOLDA ALIYOR. AMA COCUK BUNLARI BILMIYOR CUNKU HERGUN GORUSEN SEVGILI DEGILLER UZAKLAR

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• Senin kafan fena karışmış. Doğru dürüst konuşsanız olmuyor mu?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• ne ayrılıcam diyeceğim tek şey sevgili isek kitap yerine beni oku bende seni alkol yerine çekeyim içime derdim.

1|0
    0|0
  • alkol almamayı kötü birşey olarak göstermişsin böyle birşey yok kimseyi özendirmek gibi olmasın.bir kızın alkol alması neden istenir? önce bunu sormalı alkol ayrıca ilişkiye başlarken bilmiyor muydu alkol kullanmadıgını

0|0
    0|0
    • bir kıza alkol almıyorsun kitap okumuyorsun ayrılalım demek dangalaklıktır böyle bir sebep olmaz çünkü..bunun adı sevmiyorum ayrılalımdır kıvırmaya gerek yok.

• wayy amk devır degısmı :D sıgara ve alkol arada bı ot ıcıoyom dıye :D ayrılan sevgılılerım oldu ama :D ot ıcmıyor dıye bı kızı hıc terk etmedım :D edecem bundan sonra amk :D

0|0
    0|0
  • Kız alkol almıyor diye ayrılmak da bahane olmuş.

0|0
    0|0
  • sadece alkol alması yeterli kitap okusun zararı yok alkolu sevmem yakıştırmamda .

0|0
    0|0
  • söyle birşey olmaz benim için sorun olmazda birlikte içerdik

0|0
    0|0
  • alkolü kitaba tercih ederim

0|0
    0|0
  • Alkol alıp almaması ile okuma bağlantısını kuramadım..

0|0
    0|0
  • - mıydınız ayrı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ben bu kriterlere bakarak karar vermezdim kişiliği daha önemli

0|0
    0|0
  • alkolle kitap arasinda ki bağ bulamadm

0|0
    1|0
  • alkol aldığı için terkedilen kızlar var.

0|0
    0|0
  • bu arada aslında KIZ HEM KITAP OKUYOR, HEM ALKOLDA ALIYOR. AMA COCUK BUNLARI BILMIYOR CUNKU HERGUN GORUSEN SEVGILI DEGILLER UZAKLAR

Yakında olan birisini bulmuş

0|0
    0|0
  • Aslında, yaşam tarzlarımız, beklentilerimiz birbirine uymuyor demek istemiş olabilir.

0|0
    0|0
  • bu yuzden neden ayrilasiniz ki sacma, hekesin hobileri farklidir

0|0
    0|0
Yükleniyor...