Sevgiliye hediyede fikir arayışı ?

arkadaşlar erkek arkadaşımın doğum günü yaklaşıyor. ona değişik şekilde bir hediye arayışına girdim bir süredir. şimdi bu şeker kutuları oluyor hani onlardan bi 30-40 tane var elimde. renkli renkli kutular ve bi 4-5 santim uzunluğunda. üstünde ki paket ambalajlarını kaldırdım. şimdi bu kutuların içlerine yazılar yazıp koymak istiyorum e bide boş kalmasın diye çikilatalar :) sonra bu çok sade kalır diye bi gömlek düşünüyorum yada önümüz kış gömlekle kazak içli dışlı uydursam hani. sonradaa ımmm işte sonra ne olucak. ? sonrasında neler yapabilirim. daha farklı daha çeşitli ne olabilir.

birde fanus içinde iki tane balık yada papağan düşünüyorum.

ve başka önerileri olan varsa açığım :)

okuduğunuz içiinn teşekkürler :)

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bıyıkları Varsa Traş makinası al derim :) Dalga geçmiyorum kesinlikle :)

0|0
    0|0
    • bıyık değilde sakalları var :) düşünülebilir tabi kide :)

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 1

• kalpli puzzle olabilir ikinizin resmi olarak ve o puzzleye resminizin kenarına yazıda ilave edebilirsin ben yaptırdım çok hoş görünüyor

0|0
    0|0
    • hmm kalpli yastıklar geldi aklıma kendi resmimizle . güzel teşekkür ederim :)

• Rica ederim :)

• Senin dediğin şeker kutuları hangisi arkadaşım kasımda da benim sevgilimin doğum günü o küçük notlar güzel fikir bende diğer hediyemin yanında onlaradn yapabilirim :) bide �i video hazırla cdye çek resimlerinizi şarkınız varsa onu ekle sözler yaz..

Yükleniyor...