Evde nasıl cardio yapabilirim?

3 aydır spor salonuna gidiyorum ama ücreti fazla olduğu için daha fazla gidemeyeceğim. Kış da yaklaşıyor, dışarıda yürüyüş yapamıycam. Sporu da bırakmak istemiyorum. Evde plates topu var bir de triceps,omuz ve göğüs çalışmak için dumbell alcam ama bu egzersizleri yapmadan önce cardio çalışmalıyım,evde nasıl yapabilirim bunu?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• soylekı; elındekı ekıpmanla kardıyo yapamazsın bunun ıcın kosu bandı,bisiklet veya eliptical (ay yuruyusu de derler) alman lazım.bunlar olmadan kardıyo olmaz..kardıyo daha cok bacak kaslarına yonelık bır zayıflama metotudur

ama elındekı ekıpmalada form tutabılırsın.mesela plates topu ıle karın ıcın mekık cekebılırsın.dumbell'larla bacak kaslarını çalıştırabıırsın (lunge,squat hareketlerı gıbı)

omuz ıcın; dumbell shoulder press,dumbell Shoulder Lateral Raise)

gögus için:dumbell bench press,dumbell fly

triceps;french triceps,kide back

yapabılırsın

0|0
    0|0
    • söylediğin egzersizlere çalışıyorum zaten ama cardio olmadan da yapmak istemiyorum. eliptical almayı düşündüm ama yeterli olur mu bilmiyorum sonuçta yorucu en fazla kaç dakika yapabilirim bilmiyorum

Erkekler Ne Diyor 6

• Evde yapmak biraz zor görünüyor koşu bandın da yoksa ama ip atlamak ve yapabilirsen komando yürüyüşü en mantıklı çözüm olarak duruyor.

0|0
    0|0
  • bide yerde dizlerini karnına 4 parmak kalacak kadar çekip kalçan üzerinde zıplayabilirsin çok zor ama etkili bi hareket

0|0
    0|0
  • ip atlaya bilirsin

0|0
    0|0
    • yaklaşık kaç dakikada kaç kalori yaktırır?

• 1 saat yaparsan 600 k kaybedersin ama sana tavsiyem 30 dk yap

3 dk zipla 30 saniye dur her 10 dk da 1 dk dur

• aynen bende evde nası yaparım diye düşünüyorum. fiziğine bayağa dikkat ediyorsun . spor salonuna gidiyorum bende ama evde egzersiz nasıl yaparım özellikle bel ve karın kası

0|0
    0|0
    • bel ve karın kasına evde çalışabilirsin. Side bending, crunch, leg raise, knee up çalış

• Araştır:Crossfit.Ardı ardına yaptığın her hareket crossfittir.

0|0
    0|0
  • youtubede çok güzel cardio fitness videoları var onları izleyip yapa bilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Leslie Sansone Walk at Home videolarına bir göz at. Ben yapıyordum cardio yu evde yapma imkanı sunuluyor. Ben yapıyordum bir ara işe yarıyor tavsiye ederim. Bu videolarla ilgili netten yorumlarıda okuyabilirsin oldukça faydalı.

0|1
    0|0
Yükleniyor...