Karın gurultum yüzünden ezik olduğumu kabul etmeli miyim?

Bu karın gurultusu yüzünden benle dalga geçecekler kesin o yüzden karın gurultum yüzünden ezik olduğumu kabul etmeli miyim? Karın gürültüm gelmesin diye kendimi kasıyorum, bırak gelirse gelsin ben zaten eziğim rezil oldum mu diyeyim? Ben millete cevap veremiyorum çünkü. Sanırım rezil bir insan olduğumu kabul etmeliyim, çünkü bu elimde değil, istesem de kaçamam.

Güncellemeler:
doktora gıttım ılac verrdı bıraz gecırdı gene gurulduyor ıstemeyen arkadaslar konumu ve sorumu okumaya zahmt etmesınler ben zaten bıtmısım bır de onların ıgnelı laflarına gerek yok

0|0
14|19

En İyi Erkek Görüşü

• insanlık hali boşver onların hiç mi karnı gürüldemiyor millete göre yaşama kendin için yaşa

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• bu yüzden seni ezik olarak görenler asıl eziktir

2|0
    0|0
  • Yahu neden ezik olasın ki gözünü sevdiğim. Kendini neden bu kadar değersiz görüyorsun ki. Bir gurultu için seni ezeceklerin kafasına... Yediğimiz yemeklerden, içtiğimiz sudan, aldığımız havadan her şeyden gurultu olur normal bir şey bu. Bende de çok olur ama her gurultuyu malzeme olarak kullanıp ortamı çok güldürdüğüm olmuştur yani :D : D :D

Akışına bırak guruldasın kasma kendini

0|0
    0|0
  • aynen. büyük rezillik... sen zaten millete cevap vermesen de olur karnın veriyor belli ki :))) karnıyla konuşmaya çalışan bir insanla arkadaşlık ilginç ve bir o kadar da tuhaf bir deneyim olabilir ama bir süre sonra sıkar saırım. geçmiş olsun :)

0|0
    3|2
  • karın gurultun var diye "ezik" olduğunu düşünüyosan ayıp ediyosun . . .

Karnın guruldadığında sana gülen kişiyle irtibatını kes . . .

1|0
    0|0
  • karnı guruldayanlar sayfası açıyorum açtım

2|1
    0|1
  • Ya bunlar istem dışı hareketler sen istemiyorsunki böyle olmasını neden ezik hissedeceksin,zaten karnın kuruldadığında bunu senin yüzüne vuranlar en büyük terbiyesizliği etmiştir.

1|0
    0|0
  • Şaka mı yapıyosun eziklik neden olsun insanlık hali herkezde olur o.Gece yatarken açık yatıyosan ,düzensiz uyuyosan,az kahvaltı yapıp çok soğuk şeyler içiyosan veya yemekten yada kahvaltıdan sonra duş alıyosan bundanda olur.Mesela sabah uyanıp kahvaltını yaptın duşunu alıp dışarı çıktın o zaman gurultu yapar karnın.

0|0
    0|0
  • ezik misin bilmem ama çok eğlenceli olduğun kesin, güldürdün beni valla:) herkeste oluyor bu ya insanlık hali, yeme düzenin sabit olsun hızlı yeme, kepekli şeyleri tercih et

0|0
    0|0
  • sürekli aynı şeyi soruyorsun. gördüğün gibi nekadar takıntı yapsanda bir çare olmuyor gurultuna. ondan başka alternatif yollar ara. doktorlara görün, yada bununla yaşamaya alış. nolcak sanki.

0|0
    0|0
  • aynı sorunu yaşayan biri olarak şunu söyleyim;sorununu çok fazla abartıyorsun.yemene içmene dikkat et, spor yap , stresten uzak dur ve en önemliside şu korkundan kurtul.bunları yaparsan arkadaşların arasında sıkıntı yaşamazsın.bak benimde senin sorunun gibi sorunum var.eğitimime devam ediyorum.19 eylülde üniversitem açılacak sorunumu hiç sıkıntı etmiyorum.

0|0
    0|0
  • en başlıca sebebi stres zaten gurultunun.sende ustune stres yapmaya devam ediyosun.. düzelmez artar bu şekilde ..

0|1
    0|0
    • pekı streslı olmadıgım zaman da gurulduyor o neden ?

• sen deki geçti mi peki;?

• evet..

bazen arada oluyo ama çok rahatsız edici değil...stres bir çok hastalıgın sebebi unutma bunu..

• evet eziksin, hatta git sen git git... bizim karnimiz guruldamaz hasta olmayiz mukemmeliz ya sen eziksin bu yuzden... ne var ki bunda? tedavi ol gecer elbet

1|0
    0|0
    • ben dışarda kimsenin karnının guruldadğını duymadım:S:S

• ben duydum :) bir cok insanda var bu cok takma, tedavi ol

• sevgili kardeşim kaçıncı açtıgın konu oldu konu açmak yerine doktora gitse idin çözümü çoktan bulmuştunnn sende psikolojik haline gelmiş

0|1
    0|0
  • Ne gurultuymuş abi yaa:D

0|0
    0|0
  • bir karın gurultusudur gidiyor bu kadar kafana takman şaşırtıyor beni

0|0
    0|0
  • boşver onları kafana takma :) hiçbir insan 4/4lük değildir :)

0|0
    0|0
  • Bu kacıncı soru aynıkonu ıle ılgılı ?

Herkeste var ama takmıyor kımse..

0|0
    0|0
    • ama ben de önceden olmazdı..

• sağlıkla ilğili bir sorunda neden ezik olasınki. paranoya hat saffa da sende. relaxxxx pls

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• bak canım benim herkesin karnı gurluyor benim de seninn onun da herkesin aynı derecde karnı gurluyor ama sen rahatsız olduğun için sana sanki gurluyomuş başkaları da duyuyomuş gib igeliyor.Bi psikatra git ama şöyle iyi bi psikatra.Eğer bu gittiğin psikatr derdine çare olmadıysa başkasına git.takıntılı olmak böyle bişey Alalh kimsenin başına vermesin hiç yaşamadım ama nasıl duygular içerisinde olduğunu anlayabiliyorum.Derdini paylaşıyorsun bu çok güzel bişey ama buradakiler sana çare olamaz anca seni teselli ederiz o kadar.Allah'a dua et tatlım ALlah'ım beni bu hastalıktan kurtar de ama inanarak dua et eminim daha iyi olackasın.Rezil bi insan değilsin hastalıktan dolayı beyin kimyan bozulduğu için böyle düşünüyosun kimse senin karın gurultunu duymuyor normal çalışıyor senin de karnın bağırsakların herkes gibi.Senin yerinde olsam internetten araştırırım nerede oturuyosun bilmiyorum bi hipnoterapiste giderim bi psikatra giderim böyle oraya buraya yazmakla geçmez senin bu hastalığın.Nolur git doktora daha fazla işkence çektirme kendine.

0|0
    0|0
    • yoo sesli gurulduyor bazen:(

• benim de bazen sesli gurulduyor ben öldüm bittim mi diyorum bak herkese böyle karın furltusu karın gurultusu deme millet bir iki dinler osnra senden uzaklaşmaya başlar ah senin anlayabiliyorum nasıl bişey olduğunu takıntıyla yaşamanın

• bi dönem başka bir şehirde yaşamak durumunda kaldım. iki yıl boyuncu oradaki düzensiz beslenmeden, o şehrin sularından, havasından içinde bulunduğum stresten falan benim de böyle bi problemim oldu. her insanın karnı guruldar acıktığında, stres olduğunda falan ama bunlar ara ara olan şeylerdir ve aşırı bi rahatsızlık vermez, çoğu zaman karşı taraftan duyulmaz da.. lakin saydığım sebeplerden yaşadığım sorunda senin gibi pskilojim bozulmuştu. sessiz bi ortamda duramıyordum. her an glecek diye organlarımdan biriymiş gibi tetikte bekliyordum : ) erkek arkadaşım oldu o dönem ve geceleri tv yi açık bırakıyordum yatarken.. sağolsun o bana çok destek oldu öğrenince. düşündükçe, iyileştirmeye çalıştıkça, rezil olurum korkusu ile tetikte bekledikçe hiç geçmiyor aksine azıyor o sesler.. rahat bırak kendini, guruldarsa guruldasın de.. elinde dahi olmayan sebeplerden gruldayan bir karından, mideden ya da bağırsaklardan dolayı utanmak, bunca rezilliğin döndüğü dünyada inan gereksiz bir kasmadan başka bir şey değil : )

0|0
    0|0
    • nerde oyle erkek arkadas senın karın guruldaman gectı mı? Nasıl atlattın bunu?

• Yaaa arkadaş kamera şakasımı bu ...Bir aydır aynı şeyi soruyorsun ve bizde elimizden geldiğince seni teselli etmeye çalışıyoruz anlatıyoruz dil döküyoruz ,parmaklarımız aşındı yazmaktan ,usandım ben bu karın gurultundan ..

Bak balım kabız olmayasın ,kansızlık olmasın .Bence biraz spor yap bağırsaklar o zaman süper çalışıyor ,belki geçer ,ihtimal dahilinde bu söylediklerim .Ama bir ay bi dene sonra sor .

Bizde kafa dinleyelim .

0|0
    0|0
    • Cidden mi bilseydim cevap vermezdim. :D

• Ahhh gülümm yaa ..Vallahi üzülüyorum böyle de yazdım diye ama dayanamıyorum artık yaa .Geçen gün 2 defa sordu . Benimde gurluyoo ne olmuşş bağırsakdır midedir gurlucak tabikii ölmedik daha ..

• Yani ölmedik daha yahu insanız olur böyle vakalar. :D

• aaa neden igneli laflar olsun tatlım yaaa var ya aklıma geldi de öss ye hazırlanırken ne zaman deneme sınavına girsem karnım guruldardı o yüzden sınavdan hep erken cıkardım hiçbir deneme sınavını tam yapamamısımdır öss sınavında da guruldamasın die seker mi almadım kuru incir mi almadım cok zor gunlerdı ilaç da vermemişti doktor psikologa yönlendirmişti hala da vardır ama takmamayı ögrendim boşver guruldasın cunku herkeste oluyo kendini kesinlikle ezik hissetme hatta gerekirse sen daalganı gec bu konuyla ki arkadaşlarına laf bırakma kendinide soyutlama her şeyden o senı değil sen onu yen geçmiş ol

0|0
    0|0
  • Karın gurultusunun eziklikle alakası yok, belki bir hastalıkla alakası vardır. Kendini ezik hissedeceğine git bir doktora görün, belki bir çaresi vardır. Geçmiş olsun.

1|0
    0|0
  • neden oluyor ki bu sorun? çabuk mu acıkıyorsun?

0|0
    0|0
  • bnce bu sorununu aşmalısın, karnını aç tutma ve stresten uzak durursan karın guruldaman azalır

0|0
    0|0
  • hee bide ayaklarını üşütmemeye dikkat et oondan da olur

0|0
    0|0
  • Ya kaç defa söyledim bu gurultudan mağdem kaçısın yok mağdem çokta rahatsızlık duyuyorsun(ki eminim senin dışında duyan kimse takmıyordur bunu kafasına) kamufle ediceksin.

Öksürüceksin gülüceksin anlamsız aklıma birşey geldi diyeceksin falan.

0|0
    0|0
  • Kendini bildin bileli böyle mi?

Yoksa, bi kaç gündür, veya ay?

Karın gurultusu yüzünden ezik olduğunu düşünmen saçma.

Bi doktora görün istersen.

Görünmüşte olabilirsin bilemem fikrimi söyledim sadece.

0|0
    0|0
    • 1 aydır boyle onceden olmazdı

• *Yediğin bişey dokunmuştur.

*Üşütmüşsündür, ayaklarını sıcak tut.

*Tuvalete doğru dürüst çıkmıyorsan da bu olabilir.

Dediğim gibi doktora görün.

• Dalga mı geçiyorsun eziklikle ne alakası var karın gurultusunun?

0|0
    0|0
    • çok gurulduyor ondan dolayı..

• gurultu geçtimi? bendede var şuan :(

0|0
    0|0
  • Cevabın psikiyatristte. Acilen gitmen lazım.

1|0
    0|0
    • yaklaşık 10 yıldır gidiyorum ki..

• O zaman doktorunu değiştir. Daha iyi bir doktor bul. İlaç kullanman gerekiyorsa kullan. Alkol tüketme.

• valla değiştirdiğim doktor sayısını bile bilmiyorum o kadar çok ki ilaç da içiyorum aynı şekilde 10 yıldır alkol kullanmam

• konuyu her açtığında aynı cevapları alacaksın muhtemelen. insanların sana söyledikleri sende hiçbir değişiklik, en ufak bir umutlu iyi hissetme yaratmıyor, o yüzden bence de sormana gerek yok. çünkü hiç etkilenmiyorsun olumlu yorumlardan:( bizim sana yardım edebilmemiz çok zor gözüküyor.

0|0
    0|0
    • bunun tek çaresi karın gurultumun geçmesi!

• fakat benimki fiziksel olarak sevmediğim ruhsal olarak değil ki bu özellik ondan kabul etmem çok zor gibi:(

• tam tersi fiziksel olanı kabul etmek zorundasın çünkü değişmez. bir sürü insan ne kusurlarla yaşıyor kusursuz kimse yok.

Yükleniyor...