Ben kimin ahını aldım diyen var mı?

hayatınız özellikle aşk hayatı felaket giden ve kimin ahını aldım diyeniniz var mı? varsa cidden aldınızmı hak ettiğini düşünüyormusunuz, pişmanmısınz? yada başkasına ahı tutan varmı?

0|0
7|21

En İyi Erkek Görüşü

• Pişmanlık yaşamamak için dikkatli olmak lazım her zaman. O konuda pişmanlığım yok ipin ucunu hiç kaçırmam

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 20

• var var kesnlkle unıversıtede bı kız vardı bnle olmayı cok ıstedı aama ben sevglm oldgnu soyledım o yaklastıkca tersledm sonra olaylar cok buyudu ama kapandı kız cok uzldu bununda bılncındeyım, sonra basma ne zmn duygusal bır syler gelse o kıza baglıorum ancak asla kotu bır nıyetm yoktu o kıza karsı hep ona olamayacagnı benm sevgılımın oldugunu ondan etkılenmedgmı hatta etkılensem bıle olmayacagnı soylemıstım

2|0
    1|0
  • Bi bulursam kim oldunu

1|1
    2|0
  • Kimin ahını aldığımı biliyorum ve pişmanım

1|0
    2|0
    • kimin? neden ahını aldığını düşünüyosun?

• 3 Sene birlikte olduğum sevgilim evlilik teklif ettiğinde bana ayrıldım hazır değilim diye evlenmediğime değilde onu öyle bıraktığıma pişmanım

• Benim ahımın tuttuğu çok insan var ama aslında beddua etmemişimdir sadece Allah'ından bulsun derim aşk konusunda değil ama, beddua etmiş olabilir dediğimde bir kız var çok üzmüştüm devamlı kavga ederdik benim çok çılgın dönemlerimdi hepte ben başlatırdım nerdeyse kavgayı o kızdan sonra işim rast gitmedi :D

0|0
    1|0
  • BEEEEEEEEENNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

Size yaşanmış bir hikayemi anlatayım kısaca ...

Üniversitede bir kızla tanışmıştım . Belirli bir zaman sonra çıkmaya başlamıştık , hakkı var üzrimde ki gerçekten çok sevmişti be kız . Ama ben sevemedim ayrılmıyodum da daha sonra üni bitti herkez memlekete döndü . Kız resmen yalvardı beklicem seni söz çokta sağlam bi kızdı gerçekten . Ben terkettim belirli bi zaman sonra resmen yalvardı geri dön diye , ablası aradı dön diye dönmedim . Sonradan öğrendim ki kız bunalıma girmiş gercekten tedavi görmüş . Şimdi aynı durumdayım aynı durumda . Kimsenin ahını almamayı öğrendim birdaha asla . En son 3 defa helallik istedim ve hakkını helal etmişti .

0|0
    1|0
    • oha cidden tedavi mi görüyosun?onun yüzündenmi peki?yani ona çok aşık falanmı hissediyosun?

• Hayır . O bana çok aşık olmuştu ben öyle olucanı tahmin etmemiştim . Üniversitede çok güzel vakit geçiriyoduk . Sonra kızı ben terkettim . Uzerinden uzun zaman geçti 2 sene nerden baksan . Şimdi sevgilimle ayrıldık . Şimdide ben çok seviyorum ama sevilmiyorum . Tedavi görende benım .

• ben çok kişinin ahını aldım,hepsinin sonuçlarına katlanıyorum.Kimsenin namusuna göz dikmedim yanlış anlaşılmasın.Ama çok insanı ardımda bırakıp ağlattım.Hayatta ne yaşatıyorsan onu yaşıyorsun belki de daha fazlasını

0|0
    2|0
    • sonuçlara katlanıyorum derken ne yaşıyosunki?

• beni çok seven biri vardı.Benimle tanıştığında psikolojik sorunları vardı,depresyondaydı.Onu o durumdan çıkarttım.Çok seviyordu ama ben tercihimi başkasından yana kullandım.O başkasının her gün yeni bir olayı çıktı bana anlatmadığı.Hem de çok ağır olaylar fazla açmayacağım.Ne yaşattıysan onu yaşarsın bu hayatta hatta daha fazlasını.

• hala sevebiliyorsam yoktur ah mah alan

1|0
    2|0
  • Ben düşünmüyo değilim bazen sadece 1 kere ters bişey yaptım ters dediğimde tam olarak ne hissettiğimi bilmeden bi kızla çıkmaya başlamıştım kızı ilerde daha fazla üzmemek için 2 hafta sonra ayrılmıştım artık ordan mı ah aldım bilmiyorumda ondan sonra hep ters gitti :/

0|0
    1|0
    • öncesi de var galiba. yada bu kızlar birden fazlamıydı ne:)

• Yok dahası yok ondan sonra ah etcek biris varsa oda benimdir :)

• ben bayagı dedim

0|0
    2|0
  • ah alırım sonra onu ha ha ha ha ha diye çıkartırım :)

0|0
    2|0
  • karma tabi.alınmış verilmiş olabilir

bu aralar aldığımı düşünüyorum

0|0
    2|0
  • evet aldım ama tutmadı gayet keyifliyim

0|0
    1|0
    • ne kadar oldu ah alalı:D

• Kardes tokatın nerden geldiğini göremessin . Er geç alınan ah çıkar .

• hmm .. 4 seneyi buldu 4 sene önce aldım 4 senedir tık yok ... bekliyorum bi gün çıksın diye bakalım :)))

• hayatımda kimsenin ahını aldığıma inanmıyorum çünkü hiçkimseye haksızlık yapmamaya özen gösteririm sadece şunu diyorum dalımı kıranın ağacını sökerim...

0|0
    1|0
  • ben bekarken çok ah aldım. Şuan evliyim yüzüm gülmüyor.

1|0
    0|0
  • kesinlikle dusunmuyor degilim...

0|0
    0|0
  • şiddetle ben varımmmmmm :)))

0|0
    0|0
    • ah ettilermi diyoruz gülüyosun bu nasıl iş:)

• şöyleki ...!belki görüyordur oda bıyık altından gülüyordur . :)) aslında oda degil . mesleki olarak diyelim . birşeyi kaybediyorsunuz karşılıgnda maddi manevi zararlara ugruyorsunuz . yasalara dayalı olarak .. o aklıma geldi ben gülmeyimde kimler gülsün . ama inanın sevgi konusunda kimseden ahu intizar almadım .. ama ben ah ettim bir kızı sevmiştim . megerse evli imiş . benim ahımı aldı benim ahımı aldı :şimdi oda yalnız kaldı :) ya böyle bir şarkı varmıydı ? şarkı sözü gibi oldu .. ama dogru .

• kesinlikle ahını aldıklarım var o yüzden bu haldeyim onu da biliyorum (:

0|0
    0|0
    • ne yaptın?ne çekiyosun?

• sen önceki kızı çok mu ağlattın peki?

• hayır. kızın biriyle birlikteydim. ayrıldık. bu ah aldığını düşündüğümle tanıştım.sonra diğeriyle barıştık. bir kaç gün barıştığımla çıkarken bu kızla da konuştum. onu nasıl kırmadan bırakabilirdim onu düşünüyordum çünkü. bu da benden hoşlanınca daha da kırılmasın diye ayrımanın konuşmamanın daha iyi olacağını söyledim. sonrası malum işte. beni çok sevdiğini söyleyen birini o üzülmesin diye bıraktım. çünkü kalbim başkasına aitken zevk için bedenimi sunamazdım.

• ben bayağı aldım sanırım daha gtü toplayamadık :D

0|0
    1|0
  • Ben arada derım bu lafı

0|0
    1|0
  • ölen sevgilinin ahını aldım heralde.

0|0
    0|0
    • ölen sevgili?

• çok ugraştık evlenelim diye sonra öldüüüüü.beklemdi.anlatması uzun

Kızlar Ne Diyor 7

• bazen derim öyle :D

0|0
    1|0
  • Düşünüyorum, elimden geleni yaptığım halde düşünüyorum. Bazısını haketmediğimi düşündüğüm halde tuttu, kimisine de ben ah etmediğim halde çıktı. Valla anlamadım, anlamıyorum. Kapasitemi aşıyor bişey diyemiyorum.

0|0
    0|0
  • bi işim rast gitmediğinde bile ilk aklıma gelen kesin birinin ahını aldım diyedir çokda duydum zaten ama tuttuğundanmıdır yoksa yaşamam gerektiğindenmidir bilemem..

0|0
    1|0
  • Ben almıştım ahını.. ve 2 3 yıl sürdü bu durum. Ama şuan düzeldi ben yeterince çektimi düşünüyorum hakettim mi bilmiyorum ama ahı tuttu ve çektim..

1|0
    1|0
    • aşk mevzusumu?

• çekmişsin demekki :(

• Evet çektim bikaç yıl çektim sonra buldum ama mutluluğu.. Geçici bi durum illa ki birgün biticek.. Hemde çok beddua ederdi bana oda sevgisine karşılık vermediğim için..

• Evet bi zamanlar almıştım ve biliyodum kimden aldığımı lütfen beddua etmeyi bırak artık kaç aydır sürünüyorum dedim o da beni affettiğini söyledi ve gerçekten 2 hafta sonra düzeldi hayatım

0|0
    1|0
    • yok artık.. o vageçince düeldin yani..

• evet aslında hiç bişey yapmamıştım ona sadece sevdiğini söyledi ben de istemediğimi söyledim hepsi bu ama tuttu işte

• Bilmiyorum birinin ahını aldım mı diye. Çünkü hak edecek bir şey yapmadım. Ama aşk hayatım yok, aldım herhalde çok fena birinin ahını.

0|0
    0|0
  • Ben ya, ben, kimin ahını aldıgımı biliyorum ama elimden birsey gelmiyor

0|0
    1|0
Yükleniyor...