İmkanınız olsa ne yapardınız?

mesela bazı durumlar vardır gideyimde pat diye şu kişiye şunu söyleyeyim şunu yapayım gibi yada çıkıp gideyim şurda yaşayayım şunu yapayım gibi yada vs. imkanınız olsaydı ne yapardınız mesela ben suan sevdiğime kızgınım ve gidip karşısına içimdekileri dökmek isterdimde işte:)

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Nicole schinizegerle bi ay çıkmak

0|0
    0|0
    • haha iyimiş:)

• Bende iyidir diye düşünüyorum yogacı fiziğine sahip :)

• kesinlikle istekte oldukça uçarı delirim imkanın olur:):)nedym

Erkekler Ne Diyor 7

• Her şeyden önce çok fazla param olsun isterdim, şükür durumum iyi fakat fazla para göz çıkarmaz :) Dünyanın bir ucunda çok sessiz bir yerde çiftlik evine benzer çok lüks bir konut yaptırırdım 0'dan ve orada yaşardım. Hemen evlenmezdim ilk önce dünyayı gezip dolaşırdım 60 yaşına kadar 2 tane evlatlık çocuk alırdım, sonrada hacca giderdim. Zaten yaş olmuş 60 Allah affetsin, o yaştan sonrada bana evde kahve yapacak bi kadın olsun yeter.

0|0
    0|0
  • memleketme yerleşip güzel bi evle tarım ve hayvancılık ypmak isterdim :) ist kurtulmak çok güzel olurdu :)

0|0
    0|0
    • hmm ne kadr güzel bir istek dilerim olur birgün:)

• :))) ancak beton deleriz şeyimizle :) bi terene olmaz benden :) iyi geceler :) güzel muhabbet oldu :)

• :):):):) olsun olur belki hayırlısı olsun evet iyi geceler:)

• Planörle 500 metreden boğaz turu gündüz mümkünse köprü ayağıan toslamadan :)

0|0
    0|0
  • şimdi burda olmak istemezdim buna eminim şu anda istanbulda olsaydım... kafasız ben burdayım :S

0|0
    0|0
  • dünyayı gezerdim :D

0|0
    0|0
  • Medeni cesarete sahibim gönül işlerinde bodoslama girerim

0|0
    0|0
    • :)negüzel bendemi öyle yapsam yaaa haha bak çk sinirliyim şuan gidip bodoslama dalsam mı

• onun yanına gidip ne ayakmış bir yerinde görmek isterdim. böyle olunca en zayıf olduğum nokta olan meraktan dolayı kafamdan atamıyorum

0|0
    0|0
    • :):)bende gidip benimkinin canına ot tıkamak istiyorum

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...