Jatomiye kayıt yapmalı mıyım?

spor salonuna kayıt yapmayı istiyorum ve en ünlüsü jatomi ama hakkında pek fazla bir şey bilmiyorum daha önce spor yapmadım bilgisizim yani bana program oluştururlar mı? Memnun kalır mıyım? Fiyatları ne? Umarım sorularıma cevap alabilirim Beylikdüzü Çevresinde başka yerde Önerebilirsiniz

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Marmara Park ve Torium'da var o çevrede. Jatomilerin genel mantığı özel ders üzerinedir yani sıradan üye olmuş bir üyeyle ilgilenmez hocalar. Bir şey sorarsan özel ders almanı önerir buda üyelik ücretine yakın bir paraya tekabül eder 10 dersi. Perlavista'da Viva City Sports Center var, oradaki hocalar daha iyilerdir, daha fazla ilgilenirler, Blue Pasific vardı İstanbul Han Evlerinin içinde fena değildir orasıda, Best Club var Tüyap'ın arkasında orayı ve Beylik Pazarının yanındaki Gold Sports'u da tavsiye etmiyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• İçerde çalışanların ve spor yapanların %80 i yavşak
    Kimse spor yapmaya gelmiyor.
    Millet karı kız peşinde.. demedi deme de bana ne dersen de :)

1|0
    0|0
    • Ahahhahaha her yerde öyle insanlar var zaten önemli olan bana yararı olması

• Zayıflamak için istemiyorum zaten düzenli profesyonel spor yapmak istiyorum ve böyle bir yer Şart bunun için kimsede cevap vermeye tenezzül etmiyor

• o zaman git bir spor salonuna.. Devamlı çalışacaksan

• Jatomiyi oneririm ve kalite mekandır asla yanlış olmaz ve rahatlıkla gidebilirsin

0|0
    0|0
  • Ben mac fite gitmistim. Kampanya vardi cuzi bir fiyat oduyordum. Seninki aylik 100 u gecer heralde

0|0
    0|0
    • Macit nerede ve memnun kaldınız mı?

• İstanbul'da cesitli yerlerde var sana yakin vardir belki netten bir bak. Benim gittigim yerde cok fazla hoca vardi ama bilgili olduklarini dusunmuyorum. Genel olarak memnundum ama

• Peki Sağol

Kızlar Ne Diyor 1

• Basligi okudum sadece sakınnn sakınnn...

0|0
    0|0
Yükleniyor...