Dürüst olun inanır mısınız?

Saçma bi soru olacak ama merak ediyorum:)

Arkadaşlar hani saatte baktığınızda 22:22,20:20,filan görürsünüz ya derler ki sevdiğin seni düşünüyo tam o anda da mesaj gelir sevdiğinden ne hissedersiniz dürüst olun inanırmısınız?:)

Güncellemeler:
Erkekler siz susun bence,bazı zamanlar kızlar buna bile ihtiyaç duyabiliyor, o kadar odunsunuz ki ufacık bi ilgiyi esirgediğiniz için böyle düşünen bi kızı anlayamazsınız!

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Saçma bir soru olacak ama ,

dediğin halde

Espirili cevap yazanlara odun diyorsun :))

saat şu anda 22:44

evet bir gelişme oldu

sana cevap yazdım :))

0|0
    0|0
    • ben genel olarak erkeklere odun diyorum cevap yazanlara değil:)

• Ben inanıyorum. Kendimi öyle kaptırdım ki bu inanca, 21:10, 15:42 ve benzeri uyumsuz saatlerde sevgilimden gelen mesajlara "yalan atma ulan" diye cevap veriyorum.

1|0
    0|0
  • Böyle saçmalıklara inanmam, en fazla geyik yaparım

0|0
    0|0
  • saçmalık :) bi de show radyoda sıkı dostlar var 19.07 fb saati diyip duruyo salak sırf o saate radyoyu degiştiriyom yaa :) saçma sapan manalar yüklemek başka biiey degil :))

0|0
    0|0
  • O ne mk :D Realizm candır :)

0|1
    0|0
  • Saatle ihtiyacın ne anlamı var :D

0|0
    0|0
  • E saat içat edilmedinde düşünmüyorlarmıydı.

0|0
    0|0
  • saçma değil batıl inanç

0|0
    0|0
  • Hiç mesaj atanım yok :/

0|0
    0|0
    • bı kız rehbrndekı herkese cagrı atar, kımse gerı donmez bunalıma gırer kımse benı sevmıo dıye ıntıhar eder, polıs ınceledgnde numarasının gızlı oldgnu farkeder ... senın yorumu gornce aklıma dırekt o geldı yolla numaranı sana mesaj atıym

• Sen gizliden devam et :)

• atomik saate bakmıyorsan pek bir anlamı yok zaten. atomik saate baksan yine anlamı yok da neyse

0|0
    0|0
  • saçma bir cevap olmayacak ama merak etme boşver

0|0
    0|0
  • kara kediyi şeytan zannettiğim kadar inanırım 11.11.11 saat 11.11 gibi, ya mayalara kalırsada 27 ekım 2012 kıyamet kopucak tamda dogm gunmden bır gun once hadı be adamım bıraz daha uzatın sunu o gunumu de gorıym

0|0
    0|0
    • 27 ekim değil 21 aralık.

• hadı ya bn 27 ekım okumstım ıyı yanlıs okumusum :) gorecgm son dogm gunumu o zaman :)))

Kızlar Ne Diyor 5

• az beklemedik telefonun saati başın da :) bi de yakalayınca hııh daha çok düşünürsün diye omuz silkiyorduk :))))) evet saçmaydı olsuun şimdi beni gülümsetiyor ya :)

0|0
    0|0
  • yok yaa düşünmenin saatimi olurmuşşşş.

0|0
    0|0
  • inanıyorum ama mesaj geldiği yok :D heralde biri beni o an düşünüyo sadece düşünmekle yetiniyo:D

1|0
    0|0
  • genelde inanmam yani denk gelebilir normaldir ki o saatle alakalı değil düşünmeyecek adam hiç düşünmez

0|0
    0|0
  • Acıkcası ben inanıyorum :) cünkü ben qördügümde mutlaka ya mesaj geliyo yada onla ilgili bişyler oluyo :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...