Ünal Aysal Galatasaraya 2 Çilekle Beraber Geri Dönüyor Sizce Aysal Başkan Olmalımı?

İddialara göre Ünal Aysal seçimde aday olacak ve en az 2 bombayla taraftarı çıldırtacak.Hatta Hamza Hamzaoğlunun yerine Kloppla temasa geçmiş sizce Aysal yeniden başkan olmalımı?

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

• Umarım aday olur. :)

0|1
    0|1
    • Geri donerse rakipler yine aglamaya başlar

• Kulüp ekonominiz iyi durumda değil. Kastım bu idi. Finansal Fair Play kuralları hakkında bilginiz vardır muhakkak. :)

• Bizdeki başkanlar Demirören gibi parasini kulübe hibe etmez. Fenerbahçe gibi iş adamlarının parasıyla transfer yapılmaz.4. Yıldızı takınca para sorun olmaz:)

Kızlar Ne Diyor 2

• Baskan sifati yokken baska bir td ile ne diye iletisim kuruyormus pardon? kaynagin var mi

0|0
    0|0
    • Başkan adayları seçimden önce istedikleri kişiyle temas kurabilirler mesala Ünal Aysal Elmanderle başkan seçilmeden önce anlaşmıştı

• Baskan sıfatı yokken bir td ile ne diye iletişim kuruyormus dedin bende görüşebilir dedim spor haberlerinde var

• Sabah aksam spor haberi izlerim dinlerim okurum rastlamadim cok ilginc

• yalan haber sizde inanmayın saf gibi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Geri dönsün

0|1
    0|1
  • Kismet. Bir istiyorum bir istemiyorum karisik brz o yuzden hayirla olacaksa gelsin. Hamza hoca iyi bu arada.

0|0
    1|0
  • kendisi gelmicem aday olmıycam diye açıklama yaptı inanmayın gazete haberlerine kardeş aday olmıycak

0|1
    0|0
    • Aday olmayacağım diye birşey söylemedi sadece camiadan büyük baskı var dedi

• iyi görürsün seçim de olcak mı olmıycak mı :D

• Olmamali sicti sivadi takimi

0|1
    0|0
  • defolsu gitsin yaaa kim gelirse gelsin ünal da gelse ali dürüst ve abdurrahim albayrak olmalı. Ünal Aysal başarı getirdi ama enkaz bıraktı sıçtı sıvadı takım ne hallere geldi

0|0
    0|0
    • Albayrak sıçmadimi takımın agzina? Amrabata 8 milyon verdirdi takımı zorla Aksaraya götürdü Albayraki Ünal Aysal istemiyor.

• olmasın yeniden s*kp atar takımı ondan sonra gider soylenmeye baslanır yıne ben basa geldıgımde gs ezikti diye

0|0
    0|0
  • çok seviyordum kendisini
    çok iyi araştırdım
    aslında çok özveriliydi
    ama dışardan desteği kadar başganken desteği çok farklı oldu
    bence bir daha asla başgan olmamalı
    bence gs için en iyisi dürüsttür

0|0
    0|0
  • Başkanlığa aday olsa bile, Hamzayla devam eder

0|0
    0|0
  • Çileklerini başına çalsın mahvetti koca kulübü. Borç batağına soktu eşlerinin avrupa gezilerinin masraflarını dahi kulübe ödettiler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...